„Kromě kapek nám tady v Izraeli z nebe padají i rakety," napsala Veronika Žilková na svou sociální síť. Z jejích slov se dá vyčíst jistá ironie, nicméně není to tak dávno, co se byla herečka podívat přímo k hranicím s Palestinou a přepadl ji náhlý strach: „Pásmo Gaza... strach," svěřila se před pár dny svým fanouškům.

V tu dobu ovšem ještě netušila, že právě v místě, kde vznikla pořízená fotografie, opravdu během několika dnů vznikne nebezpečný válečný konflikt. Podle serveru BBC byly nálety zahájeny v pondělí poté, co dům u Tel Avivu, tedy místa, kde Žilková se Stropnickým žije, zasáhla raketa vypálená Palestinci a zapálila ho. V noci na úterý pak následovala izraelská odveta, při které letadla zaútočila na patnáct míst na severu pásma Gazy.

Fanoušci a známí Žilkové na sociální síti vyjádřili starost o její bezpečí poté, co se z novin dozvěděli o válečném konfliktu. „Když slyším, že Izrael napadly rakety, tak si vždy na Vás vzpomenu! Držte se všichni," strachuje se o herečku jeden z jejích fanoušků. Verunko, teď to sleduji na tv, buďte opatrní. To jsou teda pracovní podmínky," vyjádřil obavy další. 

VIDEO: Zoufalá Žilková: Musí se rozhodnout mezi manželem a rodinou!

Video
délka: 02:20.12

Zoufalá Žilková: Musí se rozhodnout mezi manželem a rodinou! Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
52 fotografií