Dala výpověď na Mezinárodní konzervatoři, v divadle si zařídila neplacené volno a připravovala dům na podzimní stěhování na Blízký východ. Dokonce už pokukovala po pronájmech tamních vil. Teď ale musí všechny svoje věci zase vybalit. „Dceřin pláč byl tak velký, že jsme na to neměli s manželem srdce. Osm let totiž chodí do taneční skupiny Emotion, která je skoro jako její druhý domov. Vždyť s nimi vyhrála i mistrovství světa ve Španělsku,“ vysvětlila deníku Aha! s tím, že nakonec manžel odjíždí do Izraele sám.  
Budeme tam za ním párkrát do roka jezdit. Musíme prostě počkat, jestli jí časem začne chybět víc táta. Třeba ji to v pubertě přejde a budeme se moct přestěhovat za ním,“ prozradila Veronika, která se tak bude muset do té doby obejít bez Martina Stropnického.
„Nejdřív jsme dceru zkoušeli přemluvit, ale je to pro ni taková srdeční záležitost, že místo tatínka dala přednost tancování. Není to žádný rozmar. Jezdí tam denně o hodinu dřív a čeká, až otevřou. Před závody chodí i o víkendu. Mají tam moc hezké vztahy a krásnou partu,“ popsala Veronika, která aktuálně natáčí seriál Kameňák.
Honorář za filmování ale za dceřino tancování nemusí dávat, neplatí za něj ani korunu. Choreografka Ivana Malá, která měla pod palcem i tanečníky v SuperStar, prý bere prakticky kohokoliv, kdo se přihlásí z ulice. A zadarmo! „Dohromady je tam tak asi pět set holčiček, na závody se dostane padesát nejlepších. Mezi nimi třeba i dcera Lucky Zedníčkové,“ popsala deníku Aha!. 

A co s maminkou?!

Dcera za Veroniku vyřešila tak trochu i dilema, co s čtyřiadevadesátiletou maminkou, o kterou se doma stará. „V tom se nám to vlastně trošku hodí. Sice má ještě další dvě děti, ale bydlení má v našem domě,“ přiznala Žilková.

VIDEO: Zoufalá Žilková: Musí se rozhodnout mezi manželem a rodinou!

Video
délka: 02:20
1080p 720p 360p

Zoufalá Žilková: Musí se rozhodnout mezi manželem a rodinou! Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
24 fotografií