Nejšílenějšího českého zpěváka Daniela Nekonečného našli zdravotníci v jeho domě. „Můžeme potvrdit, že jsme do ulice Na Vrchu na žádost Policie České republiky v úterý po 11. hodině vysílali koronera k úmrtí 53letého muže,“ řekla Blesku Jana Poštová, mluvčí pražské záchranky. Zpěvák se narodil v roce 1966, proto záchranáři uvedli věk 53 let. Podle informací Blesku se jednalo právě o Daniela Nekonečného. 

Úmrtí muže na této adrese potvrdila i policie. „Mohu potvrdit, že policisté na oznámení vyjížděli do ulice Na Vrchu k úmrtí. Policisté jsou stále na místě, bližší informace proto nebudeme poskytovat,“ řekla Blesku Andrea Zoulová, mluvčí Policie České republiky.

EXPŘÍTELKYNĚ NEKONEČNÉHO PRO BLESK: DAN TAJIL VÁŽNOU NEMOC! VÍCE ČTĚTE ZDE!!!

Ještě dlouho po poledni byla policie stále na místě a s koronerem a kriminalistickým technikem ohledávala dům, kde byl Nekonečný nalezen mrtvý. Podle informací televize Prima bylo tělo objeveno v koupelně. "Na místě je kromě výjezdové skupiny kriminálky i jendotka hasičů. Podle všeho museli do domu vniknout násilím. Teď je na místě i paní, která Danovi chodila uklízet," popsal situaci na místě zdroj Blesku.

Kolem půl čtvrté odpoledne policie vydala první zprávu týkající se okolností úmrtí Daniela Nekonečného. „Kriminalisté na místě nezjistili známky cizího zavinění, přesnou příčinu úmrtí určí až soudní pitva.“ řekla Blesku Andrea Zoulová, mluvčí PČR.

VIDEO: Zemřel ministr rozkoše Dan Nekonečný (†52): Pro ženy byl noční záchranná jednotka!

Video
délka: 02:26.99
Video se připravuje ...

Zemřel ministr rozkoše Dan Nekonečný (†52): Pro ženy byl noční záchranná jednotka! Markéta Reinischová, Jan Brunclík


Jeho slavné vrrrrrrrr, které vkládal snad do každé věty, znalo celé Česko. Daniel Nekonečný miloval život, neustále se usmíval, rozdával radost a hlavně zábavu. Chodil extravagantně oblečený, většinou ověšený různými cinkrlátky, květinami a dalšími doplňky. Tvář míval do zlatova opálenou a posetou zlatými a různě barevnými třpytkami. Na hlavě mnohdy nosil čelenku s peřím, jakou nosívali indiáni. Oči si zakrýval za sluneční brýle.

Fotogalerie: Zemřel milovník rozkoše Daniel Nekonečný…
75 fotografií

Aby měl svěží dech, neustále žvýkal hřebíček. Během svých vystoupení ho vždy doprovázely brazilské tanečnice ve svých typických kostýmech. Do svých show zahrnoval pestré barvy, patřily tam i ohňostroje a jiné tropické prvky.

V roce 2009 byl lídrem skupiny Šum svistu. Objevil se také ve filmových snímcích Jak se krotí krokodýli, Eliška má ráda divočinu, či v televizním filmu Historky od krbu. 

VIDEO: Dan Nekonečný a Šum svistu na 57. plese hotelu International

EMBED_OFF

Fotogalerie
75 fotografií