„Můj hotel Eden v Římě má, kromě nádherného pokoje, kde jsem ubytovaná, tuto módní koupelnu. Po práci a luxusní koupeli jsem se nudila, což vedlo k této oslavě narcisismu – nahé selfie,“ přiznala na instagramu Pavlína u obzvlášť odvážné fotky. Ruce má sice tak, aby prsa neodhalovala, ale jinak je z ní vidět opravdu hodně - a co ne přímo v »prvním plánu«, to odhalí pro změnu odraz v zrcadle.

„Co jiného se tu dá dělat? Tedy myslím kromě věcí jako přečíst si dobrou knihu či sledovat italskou televizi. Ale vedlo mě to k úvaze, co by se dělo, kdybyste dali muži a pak ženě zrcadlo a hodně volného času,“ přemítala rodačka z Přerova Pořízková, která dlouhá léta žije v cizině. 

Zda je v Itálii třeba pracovně, nebo na dovolené, nepřiznala. Stejně tak neodtajnila ani to, zda tam odfrčela sama, nebo jí dělal doprovod její nový partner. V každém případě má kráska v jedné věci jasno. „A pro vás všechny, co máte s nahotou problém, tenhle post pro vás nebude bezpečné místo. Hodně štěstí,“ odpálkovala dopředu veškeré hatery.

Těch by ale asi stejně moc nebylo, zatím sklízela totiž především chválu, a to i od svých kolegyň a známých z celého světa - komplimenty nešetřily například spisovatelka Radka Třeštíková (40) či mexická zpěvačka a herečka Thalia (49), známá i z telenovely Rosalinda.

VIDEO: Pavlína Pořízková je stále krásná a sexy: A dokáže být i vtipná!

Video
Video se připravuje ...

Paulina je i ve svém věku neskutečně sexy. Navíc je velice vtipná Jan Jedlička, hudba: Kevin MacLeod

Fotogalerie
47 fotografií