Půvabná Paris Jacksonová je podobně jako třeba Lourdes Leonová (24), dcera zpěvačky Madonny (62), typickým protekčním dítkem slavných rodičů, co rádo provokuje. Na internetu s gustem ukazuje svá drobná ňadra, neoholené podpaždí či chlupaté nožky, aby vzápětí, krásná jako panenka, pózovala zas jako modelka pro prestižní módní značky. Paris se však snaží prorazit i na poli filmu. A až čas nejspíš ukáže, zda indie snímek The Space Between bude její vstupenkou do Hollywoodu. Mladé krásce totiž scénář v tomto snímku předepisuje několik pořádně peprných momentů.

Přesto však svým dychtivým fanouškům, kteří sledují její instagram, nemůže ukázat (skoro) nic, co by ještě neviděli. Aby měl film určitý rating, nedojde na takzvané „full-frontal záběry“, tedy přímé záběry na pohlavní orgány. A stejně tak na instagramu nemůže ukázat ani bradavku, aby jí přísní cenzoři nezablokovali profil, na kterém ji sleduje 3,7 milionů lidí. V novém filmu, již druhém, ve kterém se Paris objeví (prvním filmem byl film Gringo: Zelená pilule, pak si ještě zahrála v seriálu Scream), se ukáže například v postelové scéně, anebo při svlékání, dávajíc všem na odiv své sošné tělíčko.

VIDEO: Děti Michaela Jacksona na videu

Video
Video se připravuje ...

Děti Michaela Jacksona na videu /YouTube/

V dramatu The Space Between, který se odehrává v polovině 90. let minulého století na hudební scéně v Los Angeles, se objeví po boku herce Kelseyho Grammera (66), známého ze sitcomu Frasier. Ten podle magazínu Main Street Nashville své o řadu let mladší herecké kolegyni vysekl poklonu: „Odvedla skutečně velice dobrou práci. Byla dobrým duchem celého natáčení,“ nechal se slyšet herecký bard, a je jen otázkou, jak to vlastně myslel. Jisté však je, že krásná Paris po svém slavném otci Michaelu Jacksonovi podědila obrovskou dávku talentu… a také posttraumatickou stresovou poruchu, jak nedávno prozradila světu.

Ze svých psychických problémů, které u ní vedly dokonce až k sebepoškozování, viní média a především paparazzi, které ji v době jejího dětství pronásledovali na každém kroku. „Mám sluchové halucinace, někdy mám pocit, že slyším cvakání fotoaparátů. Taky trpím těžkou paranoiou. Sotva zaslechnu šustění pytlů na odpadky, hned sebou v panice trhnu. Myslím, že je to standardní posttraumatická stresová porucha,“ dumala Jacksonová v pořadu Red Table Talk. Vyrůstání po boku jednoho z nejslavnějších muzikantů světa ji tak poznamenalo na zbytek života...
Fotogalerie
48 fotografií