V novém facebookovém dokumentu, který křehká zpěvačka a modelka rozjela se svým nynějším přítelem Gabrielem Glennem, se rozpovídala o svém tátovi i o tom, jak přijal velké tajemství jejího soukromého života. Paris veřejně přiznala, že měla vztah s muži i ženami.

„Nikdy by mě nenapadlo, že jednou skončím s chlapem. Vždycky jsem se domnívala, že si vezmu holku,“ vyjádřila se. Její srdce vždycky tíhlo k něžnému pohlaví. Paris dodala, že veřejnost ví pouze o třech velkých vztazích, a všechny byly s muži. „O těch s ženami nikdo neví, a že jich byly spousty.“

Sama sebe pokládá za lesbičku navzdory tomu, že je v ročním vztahu s Glennem. Jako bisexuálka se prý necítí. „A to jsem chodila i s mužem, co měl vagínu,“ překvapila diváky. Paris nezajímá, s čím se člověk narodil, ale to, jaký je.

VIDEO: Gregorová se zbavuje majetku po Brzobohatém! A problémy Witowské v televizi kvůli známosti. 

Video
délka: 02:41.20

Gregorová se zbavuje majetku po Brzobohatém! A problémy Witowské v televizi kvůli známosti Bára Horáková, Lukáš Červený

S její sexuální orientací neměl problém ani Michael. Že je dcera na holky, zjistil poměrně brzy. „Asi to ze mě cítil. Vždy mě kvůli tomu popichoval, v dobrém. Měla jsem opravdu štěstí, především proto, že jsem byla tak mladá. Bylo mi asi osm nebo devět let. Mnoho dětí takovou pozitivní zkušenost nemá,“ uvedla.

Kamenem úrazu se stala její babička. Poté, co Michael v roce 2009 zemřel, musela odejít k jeho matce. Ta byla zarytou jehovistkou. „Homosexualita je v černošské komunitě tabu, když k tomu přidáte ještě náboženství, věděla jsem, že budu muset své touhy potlačovat,“ prozradila. Velkou oporou jí byl bratr Prince, který se po jejím přiznání přihlásil do školního hnutí podporující LGBT, aby se o orientaci své sestry dozvěděl co nejvíce a pochopil její pocity.

VIDEO: Výbuch v Praze zasáhl herečku Steimarovou, matku Polívkové! A Hryc řekl, kdo mu zachránil život.

Video
délka: 02:15.16

Výbuch v Praze zasáhl herečku Steimarovou, matku Polívkové! A Hryc řekl, kdo mu zachránil život. Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
28 fotografií