18. červenec 2019
Svátek slaví Drahomíra, zítra Čeněk

10. výročí smrti Michaela Jacksona: Co dělají jeho děti? Modelka, motorkář a bojovník!

/
 • 10. výročí od smrti Michaela Jacksona: Nikdo z dětí krále popu se nepotatil.
  26. června 2019 ● 12:15
   

  Když se na počátku července 2009 konalo poslední rozloučení s Michaelem Jacksonem (†50), od jehož smrti včera uplynulo přesně 10 let, obletěly celý svět dojemné fotografie jeho tří zdrcených dětí. Potomci krále popu se tehdy poprvé společně ukázali bez roušek a masek. Za ta léta se toho dost změnilo, a nejvíc právě Prince, Paris a Blanket. Vyrostli, dospěli a každý se protlouká životem zcela jinak. Nikdo z nich se ale »nepotatil« a neuchvacuje zděděnými muzikantským talentem.

 • 1.

  Paris (21)

  Jméno: Paris-Michael Katherine
  Matka: Debbie Rowe (60), druhá manželka

  Ze všech tří sourozenců byla a je světu nejvíc na očích. Po smrti otce si zakusila deprese, závislost na drogách i několik pokusů o sebevraždu. Nakonec se ze všech problému vyhrabala. V roce 2017 podepsala smlouvu s prestižní agenturou IMG Models, kromě modelingu se občas věnuje i herectví a zpěvu, avšak v míře tak minimální, že o navazování na titánskou otcovu kariéru nemůže být řeč...

  Paris Jackson

 • 2.

  Prince (22)

  Jméno: Prince Michael I.
  Matka: Debbie Rowe (60), druhá manželka

  Prince letos úspěšně zakončil studia na vysoké škole, stal se bakalářem v oboru obchodní administrativa. Založil charitativní organizaci Heal Los Angeles, je velkým fanouškem motorek, psů a cestování.

  Podpořit Prince dorazila i jeho babička Katherine.

 • 3.

  Blanket (17)

  Jméno: Prince Michael II.
  Matka: Neznámá

  Prince Michael II. je známý pod přezdívkou Blanket (česky deka), právě dekou jej totiž otec na veřejnosti zakrýval. Mladík, jenž si dnes říká Bigi, byl tím miminkem, které Michaelovi v roce 2002 málem vypadlo z balkonu hotelu v Berlíně. Chodí na střední a učí se bojová umění.

  Nejmladší syn Michaela Jacksona Bigi "Blanket" Jackson (vpravo) se výjimečně objevil na veřejnosti na promoci svého staršího bráchy Prince (vlevo).

  Fotogalerie
  43 fotografií

StarDance 2019

Taneční páry Porota Další řady

StarDance X znovu roztančí české hvězdy už na podzim. Česká televize pro jubilejní ročník. Krátce po představení prvního páru ČT prozradila, že s osobnostmi bude tančit deset nových tanečníků. Změní se i složení poroty, kam zamíří například účastník loňského ročníku Richard Genzer.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

liskabystrouska: budou se flakat cely zivot holka f e t ka...atd

(26. 06. 2019 15:07)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy