3. červenec 2020
Svátek slaví Radomír, zítra Prokop

10. výročí smrti Michaela Jacksona: Co dělají jeho děti? Modelka, motorkář a bojovník!

/
 • 10. výročí od smrti Michaela Jacksona: Nikdo z dětí krále popu se nepotatil.
  26. června 2019 ● 12:15

  Když se na počátku července 2009 konalo poslední rozloučení s Michaelem Jacksonem (†50), od jehož smrti včera uplynulo přesně 10 let, obletěly celý svět dojemné fotografie jeho tří zdrcených dětí. Potomci krále popu se tehdy poprvé společně ukázali bez roušek a masek. Za ta léta se toho dost změnilo, a nejvíc právě Prince, Paris a Blanket. Vyrostli, dospěli a každý se protlouká životem zcela jinak. Nikdo z nich se ale »nepotatil« a neuchvacuje zděděnými muzikantským talentem.

 • 1.

  Paris (21)

  Jméno: Paris-Michael Katherine
  Matka: Debbie Rowe (60), druhá manželka

  Ze všech tří sourozenců byla a je světu nejvíc na očích. Po smrti otce si zakusila deprese, závislost na drogách i několik pokusů o sebevraždu. Nakonec se ze všech problému vyhrabala. V roce 2017 podepsala smlouvu s prestižní agenturou IMG Models, kromě modelingu se občas věnuje i herectví a zpěvu, avšak v míře tak minimální, že o navazování na titánskou otcovu kariéru nemůže být řeč...

  Paris Jackson

 • 2.

  Prince (22)

  Jméno: Prince Michael I.
  Matka: Debbie Rowe (60), druhá manželka

  Prince letos úspěšně zakončil studia na vysoké škole, stal se bakalářem v oboru obchodní administrativa. Založil charitativní organizaci Heal Los Angeles, je velkým fanouškem motorek, psů a cestování.

  Podpořit Prince dorazila i jeho babička Katherine.

 • 3.

  Blanket (17)

  Jméno: Prince Michael II.
  Matka: Neznámá

  Prince Michael II. je známý pod přezdívkou Blanket (česky deka), právě dekou jej totiž otec na veřejnosti zakrýval. Mladík, jenž si dnes říká Bigi, byl tím miminkem, které Michaelovi v roce 2002 málem vypadlo z balkonu hotelu v Berlíně. Chodí na střední a učí se bojová umění.

  Nejmladší syn Michaela Jacksona Bigi "Blanket" Jackson (vpravo) se výjimečně objevil na veřejnosti na promoci svého staršího bráchy Prince (vlevo).

  Fotogalerie
  43 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

liskabystrouska: budou se flakat cely zivot holka f e t ka...atd

(26. 06. 2019 15:07)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy