Zpěvačka Jennifer Lopezová se po rozchodu se snoubencem, hráčem baseballu Alexem Rodriguezem (45) vrhla do náruče svého dalšího bývalého partnera, hollywoodského krasavce Bena Afflecka. Dvojice si pronajala malý domek na pobřeží Miami, v prominentní komunitě na Bay Road. Rozlehlé sídlo za 18,9 milionů s 11 ložnicemi, 12 koupelnami, venkovní vířivkou a lázněmi dvojice téměř neopouští a mnozí spekulují, že se tu věnují především svým znovuobjeveným citům. Moc tomu ale nenasvědčují poslední snímky Bena, jenž prý až velice často vychází na balkon s pivem v ruce pokuřovat, místo toho, aby si užíval pozornosti půvabné interpretky hitů Ain’t Your Mama, On The Floor či Ain’t It Funny.

Herecká hvězda a zároveň také držitel dvou cen Oscar (Affleck „zlatého naháče“ dostal za filmy Argo a Dobrý Will Hunting, k němuž napsal i scénář) na fotkách pořízených zvídavými novináři vypadá velice otráveně. Muž, který by se měl nyní vznášet na růžovém obláčku zamilovanosti, kope do konferenčního stolku na terase, znuděně se o něj nohama opírá, anebo jenom tak, s cigaretou v koutku úst, přešlapuje z místa na místo a hledí do prázdna, zatímco JLo se zdržuje uvnitř domu. A jakmile se vrátí do místnosti, na terase ho vystřídá zpěvačka s podobně kyselým výrazem. Možná jde ale jenom o divadélko pro všudepřítomné paparazzi…

VIDEO: Podívejte se, jak se Ben Affleck při rozhovoru málem rozplakal! 

Video
Video se připravuje ...

Podívejte se, jak se Ben Affleck při rozhovoru málem rozplakal! Youtube.com

JLo a Ben Affleck spolu začali chodit v roce 2002 a o rok později se zasnoubili, namísto svatby se ale v roce 2004 rozešli. Affleck nebyl první ani poslední, s kým se zpěvačka zasnoubila a po nějakém čase ho poslala k vodě. 

Po rozpadu jejich vztahu se jí seznam bývalých snoubenců pořádně rozrostl – posledním to byl právě Rodriguez. Snubní prstýnek jí navlékl 19. března 2019, po dvou letech (a po údajné sportovcově nevěře) ale následoval konec. Krásná zpěvačka však dlouho nesmutnila, už několik dní poté byla viděna po boku Afflecka, který během minulého roku dostal košem od herečky Any de Armasové (33).
Fotogalerie
80 fotografií