Už to vypadalo, že se Jennifer rozpadl další vztah, tentokrát s baseballovým hráčem Alexem Rodriguezem (45). Dvojice spolu začala oficiálně randit v roce 2017 a dokonce se k sobě téměř okamžitě nastěhovali. Společně vychovávali zpěvaččina dvojčata Emme and Maxe (13), které měla s exmanželem Marcem Anthonym (52), a Rodriguezovy dcery Natashu (14) a Ellu (10), které má Alex s bývalkou  Cynthií. 

V březnu 2019 došlo na Bahamách dokonce na romantické zásnuby a velký diamantový prsten, ovšem veselku JLo několikrát posunovala a rušila, což ve vztazích světových hvězd nebývá dobré znamení. Ovšem celou dobu se pár tvářil, že je mezi nimi vše v nejlepším možném pořádku. Pak se ale vyrojily spekulace o jejich rozchodu kvůli údajnému flirtování Rodrigueze s jinou ženou.

VIDEO: Outfity Jennifer Lopezové

Video
Video se připravuje ...

Outfity Jennifer Lopez youtube.com/EasyTech/BPŽ

Snoubenci spolu přitom ještě dokonce trávili letošního Valentýna a chlubili se svou láskou celému světu. Britský Daily Mail ovšem řešil rozpad jejich vztahu, ovšem jen do té doby, než se Lopezová s Rodriguezem rozhodli veřejně promluvit. „Řešíme teď spolu nějaké věci,“ uvedl pár pro magazín People. Jsou však stále spolu a odhodlaní vše zvládnout. „Nikdy se oficiálně nerozešli, mluvili o tom, ale jsou spolu. Ona teď pracuje v Dominikánské republice a on je v Miami, a tak je pro ně těžké se vídat, zvlášť kvůli karanténám a covidu, ale chtějí spolu zůstat,“ vysvětlil zdroj blízký známé dvojici.

Klín  mezi ně zřejmě vrazilo též podezření z nevěry. Objevila se totiž prsatá blondýna Madison LeCroyová, která tvrdí, že s ní měl Rodriguez flirtovat - volali si a psali různé zprávy. Ačkoliv podle jejího tvrzení nikdy na nic fyzického nedošlo, možná ani tohle Jennifer na klidu nepřidalo. Každopádně není všem dnům konec a možná ještě na veselku přece jen dojde. JLo by nebyla první ani poslední ženou, co by zamhouřila oko...

VIDEO:  Sexy videoklip Jennifer Lopezové

Video
Video se připravuje ...

Sexy videoklip Jennifer Lopez youtube

Fotogalerie
59 fotografií