Slavná scéna výslechu, při které Sharon zvlášť vyzývavým způsobem překříží nohy a na malou chvíli předvede svůj rozkrok, je asi nejznámější erotickou filmovou scénou vůbec.

A přitom neměla vůbec vzniknout! Režisér Paul Verhoeven (82) jí ale během natáčení řekl, že se v bílých kalhotkách odráží nepřirozeně světlo z reflektoru a přikázal jí, že je musí sundat. „Já jsem to odmítla, ale on mě ujišťoval, že nic vidět nebude,“ vzpomíná herečka.

Uchlácholená Sharon si nakonec spodní prádlo přece jen svlékla a režisér kalhotky rychle schoval do kapsy košile. O to větší překvapení a šok pak zažila při promítání a posuzování již natočených scén. „Byla jsem úplně ochromena už tím, že tam spolu s ním sedělo i plno agentů a právníků, kteří tam vůbec neměli co dělat. A v takové situaci jsem poprvé viděla záběr na svou vaginu,“ popisuje Sharon.

VIDEO: Herečka Sharon Stoneová je i ve svém věku stále sexy

Video
Video se připravuje ...

Herečka Sharon Stone je i ve svém věku stále sexy /YouTube/

Ihned po skončení promítání Verhoevenovi vlepila pořádnou facku. Režisér nizozemského původu podle ní vůbec neměl mezi hollywoodskými herečkami dobrou pověst.

„Nepracovalo se s ním lehce, byl to obávaný predátor. Když jsme točili Základní instikt, chtěl po mně, abych i mimo studia spala se svým hereckým kolegou Michaelem Douglasem (76). Prý tak mezi námi vznikne lepší chemie,“ dodává v knize.

VIDEO: 7 pádů Honzy Dědka: Nesvačilová o nahých scénách s Dykem

Video
Video se připravuje ...

7 pádů Honzy Dědka: Nesvačilová o nahých scénách s Dykem FTV Prima

Fotogalerie
54 fotografií