Smutnou zprávu potvrdil novinám zpěvák Jean-Luc Lahaye. „Právě jsem to slyšel. Byla to velmi ošklivá motocyklová nehoda. Podrobnosti o havárii jsme bohužel žádné nedostali. Ale máme k dispozici docela dobré prognózy lékařů. Doufám, že se z toho dostane. Je to žena, kterou nesmírně obdivuji, nejdražší přítelkyně. Má velmi veselou povahu, mimořádný charakter a je to velká bojovnice,“ sdělil otřesený zpěvák.

Osudná rychlost

Hermine, zvaná Mimine, je dcerou jedenáctého vévody z Clermont-Tonnerre, Charlese Henryho. Na rozdíl od jiných šlechtičen je ve Francii velmi populární. Často vystupovala v televizi, zúčastňovala se charitativních módních přehlídek, dělala i návrhy pro Diora, napsala několik knih.

Má dvě dcery s francouzským obchodníkem Alastairem Cuddefordem, se kterým se v roce 2009 rozvedla. Její zálibou byla právě rychlost. Jezdila rallye, a dokonce jednu automobilovou soutěž pod svým jménem i pořádala. „Modleme se za naši milovanou princeznu,“ vyzval na facebooku celou Francii filmový producent Thierry Klemeniuk.

Fotogalerie
4 fotografie