S Harrym ji seznámila princezna Eugenie (30) v roce 2012 a vydrželo jim to necelé tři roky. Poté Cressida Bonasová vztah ukončila a jako důvod uvedla, že ji štval přehnaný zájem veřejnosti. Pravda to byla ale jen částečná. V novém rozhovoru pro britský Daily Mail prozradila, že se za rozchodem skrývaly hlavně obavy.

„Strach ze selhání, z odmítnutí, nepochopení, že nebudu perfektní… tyto obavy mi značně limitovaly život,“ vysvětlila mladá herečka a narážela na královskou rodinu, pro kterou není jednoduché přijmout do svého uzavřeného kruhu novou osobu. Meghan to měla ze všech nejtěžší a právě na ni Cressida během rozhovoru myslela nejvíc – nechtěla skončit jako ona, tedy jako neuznaná herečka, která se nejvíce proslavila vztahem s monarchou. Byly to ovšem cenné dva roky, díky nimž si uvědomila, co od života chce.

„Tato zkušenost mi dala silný smysl pro cíl a pro to, co chci a co naopak nechci dělat,“ pokračovala. Teď se věnuje hlavně herectví a buduje si jméno. „Pracuju opravdu tvrdě, miluji, co dělám, a doufám, že tato role [ve filmu] všem ukáže, co dokážu. Chci pokračovat kupředu a nerada bych uvízla na mrtvém bodě,“ dodala Harryho expartnerka, čímž si opět rýpla do monarchů. Většina totiž zůstane na místě, na jakém se narodila, a kromě různých společenských událostí bude jejich život stagnovat. I to je jedním z důvodů, proč se nakonec Harry s Meghan rozhodli z královské rodiny odejít: aby žili.

Fotogalerie
42 fotografií