Britská královská rodina si prochází opravdu těžkým obdobím. Nejprve byl nucen odstoupit od povinností staršího člena královské rodiny princ Andrew kvůli jeho vazbám na miliardáře Jeffreyho Epsteina, který byl odsouzen za sexuální obtěžování. Později královskou rodinu opustil oblíbený pár princ Harry a Meghan Markleová. Ovšem zdá se, že tím trable rodiny Windsorů nekončí.

Vévoda a Vévodkyně ze Sussexu se po odchodu z Anglie usídlili v Los Angeles a začali žít po svém. Zatímco jako členové britské královské rodiny Meghan a Harry nemohli bez povolení poskytnout rozhovor, nyní si mohou dělat, co chtějí. Podle informací britského deníku Daily Mirror bývalá herečka, která má prý v úmyslu získat znovu přízeň publika, dostala lukrativní nabídku na rozhovor od několika amerických televizních stanic.

Pakliže nabídku na rozhovor, v němž má popsat realitu života člena v královské rodině, přijme, dostane 30 milionů korun! Zdroj blízký páru uvedl, že pokud se interview skutečně uskuteční, bude to „nejočekávanější událost globálního televizního rozhovoru od slavného rozhovoru Diany s Martinem Bashirem.“ Peníze, které by vévodkyně získala za rozhovor, by pak věnovala charitě, pravděpodobně zdravotníkům, kteří stáli v první linii v boji s koronavirem.

Spekuluje se, kdo by Meghan zpovídal, a podle všeho by to mohla být slavná moderátorka Oprah Winfreyová, která by rozhovor desetiletí vedla. Bezesporu by se jednalo o nejskandálnější interview od rozhovoru princezny Diany a Martina Bashira, která v roce 2015 promluvila o detailech manželství s princem Charlesem.

Fotogalerie
72 fotografií