Oficiální twitterový účet královny Alžběty se nyní znovu probudil z jarního spánku a zveřejnil společnou fotografii panovnice a premiéra, k níž napsal: „Dnes královna Alžběta poslala zprávu Carrie Symondsové (Johnsonova přítelkyně – pozn .red.) a Johnsonově rodině. Její Veličenstvo na ně myslí a přeje premiérovi rychlé a úplné uzdravení.“

Podobné přání nemocí stižené rodině zaslali i vévodové z Cambridge princ William (37) a Kate Middletonová (38): „Myslíme na premiéra a jeho rodinu, kteří jsou, stejně jako mnoho lidí ve Spojeném království a všude ve světě, ovlivněni koronavirem. V těchto těžkých časech mu přejeme rychlé uzdravení.“

Stovky přání proudí do nemocnice a objevují se na sociálních sítích. To od Meghan a Harryho, kteří s novým životem v Los Angeles zřejmě zapomněli na ten starý za velkou louží, ale budete hledat marně. Jen několik hodin poté, co se roznesly zprávy o hospitalizaci Johnsona, oznámili vévodové ze Sussexu svou novou značku Archewell. Podle fanoušků a mnoha důležitých osob nemohli najít horší chvíli.

„Nemohli chvíli počkat? Velice nevhodné načasování,“ vyplísnila je editorka britského magazínu The Conservative Woman Kathie Gyngellová. Bývalý manažer fotbalového klubu Leeds United David Haigh se netajil svým zhnusením: „Špatně načasováno. Svět teď nemá čas zaobírat se jejich marnotratností. Copak neví, co se děje?!“ A podobných stížností a upozornění se za jediný den nasbíraly stovky. „Díky tomuto oznámení teď působí jako odtrženi od reality,“ domnívá se rozlícený kritik Sussexů.

Manželský pár se začátkem týdne pochlubil novou nadací Archewell, která podle vévodů ve svém názvu kombinuje slova pro sílu a akci a vzdává hold jejich synovi Archiemu. „Těšíme se, až nastane ten správný čas a my budeme moci spustit nadaci,“ prohlásili, aniž by si uvědomili, že správná chvíle nenastala ani na toto oznámení.

VIDEO: Válka Rosola a Ochotské pokračuje! A další rána pro Harryho s Meghan

Video
délka: 02:45.08

Válka Rosola a Ochotské pokračuje! A další rána pro Harryho s Meghan Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
129 fotografií