Známý páreček chtěl sice větší svobodu a možnost odstřihnout se od zbytku královské rodiny, podle všeho to ale není možné úplně. Oba je nyní povolala sama panovnice zpět na britské ostrovy!

Konkrétně by se Meghan a Harry měli vrátit 9. března kvůli tradiční bohoslužbě, kde by měli po boku ostatních členů královské rodiny vzdát hold „královně, Britskému společenství národů a našim patronům,“ citují vévodu a vévodkyni ze Sussexu zahraniční média. Zkrátka, když královna zavelí, není čas na výmluvy.

S sebou vezmou do Anglie také svého chlapečka Archieho, který se narodil loni v květnu a v březnu tak dovrší deset měsíců. Těžko říct, zda ho rodiče zase při té příležitosti ukáží veřejnosti, nebo ho budou spíše ukrývat.

Pravděpodobně také půjde o poslední příležitost, kdy dvojice vystoupí na veřejnosti coby členové královské rodiny. Jelikož si přáli vzdát se svých rolí, budou brzy zbaveni svých titulů a privilegií. Veškeré změny tak vejdou v platnost zřejmě definitivně právě na jaře 2020.

VIDEO: Šokující rezignace prince Harryho očima experta Forejta: O ambicích Meghan a zklamání Alžběty

Video
délka: 39:48.68
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Šokující rezignace prince Harryho očima experta Forejta: O ambicích Meghan a zklamání Alžběty. Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
69 fotografií