Zatímco britská královská rodina prochází vážnou krizí, kterou řeší za zavřenými dveřmi Sandringhamu, a členové kanadské vlády zoufale počítají, na kolik peněz je vyjde přesun vévody a vévodkyně ze Sussexu se všemi jejich požadavky (například jenom jejich ochranka stojí britské daňové poplatníky na 500 tisíc liber, což je necelých 15 milionů českých korun), Meghan Markleová nešetří úsměvy. Poprvé se na veřejnosti od „megxitu“, jak „brexit“ Meghan a prince Harryho (35) nazývají britská média, objevila na ostrově Vancouver zhruba v deset hodin dopoledne (tamního času).

Na část dne opustila svého synka Archieho (8 měsíců) a zamířila v doprovodu svých bodyguardů hydroplánem na překvapivou návštěvu ženského centra ve Vancouveru, konkrétně v Eastside, tedy v údajně nejchudší části celé Kanady, aby zde - podle magazínu Daily Mail - všem potřebným „poskytla podporu“ a „podpořila ducha zaměstnanců“. Na rtech jí přitom pohrával více než vítězný úsměv, který zachytili přítomní paparazzi...

Krizové centrum, které poskytuje poradenství, teplá jídla a základní potřeby pro ženy a děti v nouzi, o několik hodin později zveřejnilo na své facebookové stránce fotografii Meghan v obležení osmi žen s popiskem „podívejte se, s kým jsme si dnes daly čaj! Vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová nás dnes navštívila, abychom diskutovaly o problémech ovlivňujících ženy v komunitě.“

Meghan se zkrátka v zemi javorového listu pustila do svých předem avizovaných charitativních aktivit. Zaměstnankyně později uvedly, že o této návštěvě vůbec nikdo předem netušil a všichni se to dozvěděli vlastně až poté, co Meghan dorazila ze setkání s manažery centra. Všímavým fanouškům na sociálních sítích přitom neušlo, že herečka pro tuto příležitost zvolila pletený svetr s výrazným vzorem, jenž vypadal úplně stejně jako ten, v němž se objevila v seriálu Kravaťáci. Ať už to byla náhoda nebo záměr, své příznivce tímto drobným gestem rozhodně potěšila.

VIDEO: Tehdy je svět ještě miloval: Vzpomenete si, jak princ poprvé promluvil o dítěti s Meghan a to nejdůležitější slovo mu uvízlo v hrdle?

Video
Video se připravuje ...

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Fotogalerie
80 fotografií