Meghan Markleová nikdy nebyla zrovna hvězdnou herečkou, byť se prý podle mnoha svědectví mohla pochlubit skutečně hvězdnými manýry: Po natáčecím place seriálu Kravaťáci, kde hrála jednu z vedlejších rolí, se prý pohybovala se svým vlastním štábem, stranila se kolegů a mimo světla kamer nikdy nesundávala sluneční brýle, tak jako každá správná celebrita.

Její životopis, s nímž se před dlouhými lety snažila prosadit u filmových producentů a najít skulinku, pomocí které by se mohla dostat na stříbrná plátna, však odhalil, že manželka prince Harryho (35) a matka jeho syna Archieho (1), co zapříčinila odchod rusovlasého monarchy od zbytku britské královské rodiny, má spoustu netušených talentů. Kromě toho, že dokáže hovořit hned několika světovými jazyky, se honosí i jinými dovednostmi: Ve svém CV (curriculum vitae) se ohání tím, že zvládá kickbox a jiná bojová umění, a zároveň se chlubí svým nadáním pro tanec.

Právě tyto dovednosti by se mohly nyní Meghan znovu hodit, jelikož v USA, kam se z Kanady vévoda a vévodkyně ze Sussexu přesunuli, hodlají začít svůj nový, „finančně nezávislý“ život a Meghan se ani netají svou touhou opět zkusit herectví a oživit svou zašlou kariéru. Prozatím si sice u společnosti Disney vydupala pouze komentování filmu o slonech, jenž schytal množství negativní kritiky, není však pochyb o tom, že o ni bude brzy na poli kinematografie rvačka. Především poté, co konečně vyjde její autobiografie, co ji má vylíčit jako dokonalou světici a novodobou lady Di (†36)...

VIDEO: Tehdy je svět ještě miloval: Pamatujete si, jak princ Harry poprvé promluvil o dítěti s Meghan a slova se mu zadrhla v hrdle?

Video
délka: 01:35.96

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Fotogalerie
124 fotografií