Životopisný titul s anglickým názvem Finding Freedom: Meghan, Harry and the Making of a Modern Royal Family je naplánovaný na léto, z množství odporných klepů a nelichotivých přezdívek se ale vévodkyni ze Sussexu dělá natolik zle, že poprosila autory knihy, aby si s vydáním pospíšili. Nejlépe už tento měsíc.

„Kdyby to bylo na Meghan, začala by se kniha prodávat zítra, a ne až za tři měsíce,“ prozradil zdroj britskému serveru Daily Mail. „Řekla, že titul uvede vše na pravou míru a vysvětlí světu, proč jim nezbývalo nic jiného než opustit královskou rodinu,“ pokračoval zdroj.

Meghan doufá, že fanoušci konečně pochopí, že její život rozhodně není a nebyl procházkou růžovým sadem a že je ve skutečnosti dobračkou. „Chce roztříštit image zhýčkané divy, která je zlá na své zaměstnance a jiné lidi proto, aby dokázala, jakou má moc.“

Tří set dvaceti stránková kniha má jít celosvětově do prodeje 11. srpna. Autory jsou Meghanin přední fanoušek, novinář Omid Scobie, a královská zpravodajka pro časopis Elle Carolyn Durandová. Uvnitř nalezneme spoustu intimních rozhovorů s jejími přáteli, královská rodina ovšem s knihou, která má za úkol odhalit špinavé prádlo monarchie, nechce mít nic společného.

Fotogalerie
92 fotografií