Pověstné „dokud nás smrt nerozdělí“ jim sice nevyšlo a po dvou letech manželství je v roce 2013 čekal rozvod, přesto se zdá, že jsou životy Meghan Markleové a jejího exmanžela Trevora stále tak trochu propojené. Oba si totiž našli nové partnery v podobnou dobu a ani jeden z nich už navíc v novém vztahu neotálí ani se založením rodiny.

Nyní totiž filmový režisér a producent oznámil nanejvýše šťastnou novinku. Se svou druhou ženou Tracey Kurlandovou čekají prvního potomka - podle všeho holčičku, která by měla přijít na svět již v září. „Budoucí matka roku a holka, co bude úplně mimo tátovu ligu! Nejlepší věc, jakou jsem vyprodukoval,“ vtipkoval na sociální síti Trevor a ukázal svou milovanou ženu s rostoucím bříškem. Oba manželé měli na snímku raději na obličejích roušky, a tak je jasné, že současnou situaci nepodceňují a nechtějí své nenarozené miminko ničím ohrozit.

Není ovšem bez zajímavosti, že Trevor přišel s radostnou novinkou právě v květnu, tedy v podstatě rok poté, co se jeho bývalce Meghan a jejímu choti, princi Harrymu (35), narodil chlapeček Archie. Ten právě za týden oslaví první narozeniny.

Těžko říct, zda je to náhoda, nebo záměr ze strany Engelsona, ale už je to podruhé, co se takto snažil „vypálit rybník“ Meghan. Sotva se totiž v květnu 2018 odehrála její pohádková svatba s princem Harrym a z ní se tak stala vévodkyně ze Sussexu (ačkoliv postavení v královské rodině se dvojice právě nedávno nadobro zřekla a přesídlila do Los Angeles), rozhodl se Engelson přijít s vlastní novinkou a dva měsíce nato oznámil zásnuby s odbornicí na výživu, blondýnkou Tracey. Teď zbývá otázka, zda si bývalá herečka nepostaví hlavu a nebude chtít svého ex také trumfnout... Co kdyby třeba oznámila druhé těhotenství a Archie by se dočkal sourozence?

VIDEO: Šokující rezignace prince Harryho očima experta Forejta: O ambicích Meghan a zklamání Alžběty

Video
délka: 39:48.68
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Šokující rezignace prince Harryho očima experta Forejta: O ambicích Meghan a zklamání Alžběty Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
106 fotografií