Vlivem koronavirové krize se Meghan a Harry těší pouze společnosti jeden druhého. Do své luxusní vily se rodiče jedenáctiměsíčního Archieho bojí kohokoliv pozvat, už teď musí zaměstnanci dodržovat šílená bezpečnostní pravidla, jako je zouvat se venku, nebo nevnášet do domu krabičky od jídla. Meghan je z pandemie natolik vyděšená, že v blízké době žádné pompézní večírky na rozlehlých pozemcích neplánuje. Nakazit je totiž může naprosto kdokoliv.

„Všechny večery tráví doma. Žádného hosta zatím neměli,“ podělil se serveru People zdroj ze sousedství. Přes den jsou ale Sussexové víc než akční – rozdávají jídla potřebným.

Minulý týden je zachytila bezpečnostní kamera jedné z rezidencí, kam dovezli jídlo postarším občanům, kteří kvůli současné situaci nemohou vycházet ven. Ač to měla být tajná akce v rouškách a s kšiltovkou přiraženou k čelu, dozvěděl se o ní celý svět. Pomoc ostatním už tak dvojice netají, za dvěma černými SUV se už teď pokaždé táhne konvoj zvědavců a paparazziů.

Jedinou blízkou společností je jim Meghanina matka Doria Raglandová (63), ale ani ta podle zdrojů dosud nenavštívila jejich nové hnízdečko. Ani synka Archieho vévodové ven na procházky neberou, jediný, kdo se po boku zrzavého prince a bývalé hollywoodské herečky občas projde, je jejich pes. Takhle si nový život v Americe ani jeden z nich zřejmě nepředstavoval.

VIDEO: Milionové dědictví po Špinarové na prodej! A královna rozhodla: Harry s Meghan musí zpět

Video
délka: 02:53.88

Milionové dědictví po Špinarové na prodej! A královna rozhodla: Harry s Meghan musí zpět Blesk TV

Fotogalerie
69 fotografií