Dnešní svět zahrnující ve velké míře i sociální sítě je poněkud pokřiveným obrazem reality. Může za to touha a honba za dokonalostí, která sice není skutečná, ale lze ji zařídit rychle a bezbolestně. Proto vznikalo a stále vzniká stále více mobilních aplikací a filtrů, které umí i z té největší ošklivky udělat během pár chvil krasavici k pohledání.

Není divu, že této zdarma a rychle dostupné kráse podlehla většina žen a zejména influencerek ve světě instagramu. Stejnému pokušení neodolala i Andrea Pomeje, která se už na svém profilu pyšní téměř 74 tisíci sledujícími. A to je pořádná motivace k tomu mít své příspěvky tip top! Proto i ona sahá po vylepšení, která zvýrazní její už tak kvalitní přednosti. Takové počínání je však mnohým trnem v oku, protože tato falešná krása pak slabším jedincům způsobuje komplexy z jejich vlastního vzhledu.

Když už měla Andrea dost nařčení z toho, že ve skutečnosti vypadá úplně jinak než na fotkách, kterými plní instagram, rozhodla se zveřejnit, jaká je pravda a jak přesně pořízené snímky upravuje. Jak tedy vypadá krásná dýdžejka bez retuše? Na přirozené fotky bez úprav a zkrášlovacích filtrů se podívejte v naší galerii!

VIDEO: Andrea Pomeje o rozchodu se svalovcem: Musím k psychologovi! Takhle to dál nejde.

Video
délka: 36:00.32

Andrea Pomeje o rozchodu se svalovcem: Musím k psychologovi! Takhle to dál nejde. Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
42 fotografií