Herečka, známá především ze seriálu Buffy, přemožitelka upírů, vyjadřuje nemocné Shannen podporu dlouhodobě. Už několikrát se obdivně vyslovila směrem ke své kamarádce, jak boj se zákeřnou rakovinou zvládá. A tak i ve chvíli, kdy se Dohertyová svěřila se čtvrtým stupněm rakoviny, nezůstala Sarah potichu.

„Život je drsný. Ale ty jsi drsnější!“ vzkázala Sarah Michelle Gellarová své fyzicky i psychicky vyčerpané kamarádce a kolegyni v jednom příspěvku jen několik málo hodin poté, co seriálová Brenda odhalila drsnou pravdu v televizním rozhovoru pro americké ABC News.

Svou podporu v nekončícím souboji s vážným onemocněním Shannen vyjádřila i další kolegyně. Herečka známá z náctiletými milovaného seriálu Čarodějky Alyssa Milanová (47) také přidala pár slov podpory.

 

„Držím tě pevně ve svém srdci,“ napsala na instagramu. Vyznání je to od Alyssy o to pěknější, vzhledem k tomu, že mu předcházely dlouholeté vzájemné spory. Ty tenkrát vyústily v to, že Shannen seriál Čarodějky po druhé sérii opustila. Staré křivdy už jsou ale dávno zapomenuty a bohužel ve stínu smutné životní události.

Fotogalerie
46 fotografií