Blondýnka, která v Pomádě zazářila po boku Johna Travolty (65) a zahrála si s ním ještě ve snímku Nebeský pár (Dva podobní), nyní promluvila o své nemoci. „Vidím to jako něco, čeho se moje tělo zbavuje. Nemluvím o zápasu nebo válce. Nechávám to být a říkám tomu, aby to odešlo. Mluvím se svým tělem a říkám mu, aby se samo uzdravilo,“ svěřila se v pořadu 60 minutes Olivia Newton-Johnová.

Ta si nedávno musela přečíst drsné zprávy o tom, že jí zbývají už jen poslední týdny života. „Je to zvláštní pocit – číst si, že jste mrtvá, nebo že umíráte – velmi zvláštní zážitek,“ přiznala herečka, které v květnu 2017 našli lékaři nádor v páteři v dolní části zad. Poprvé jí byla rakovina diagnostikována v pouhých 27 letech a podruhé se jí rakovina prsou vrátila v roce 2013, kdy též přišla o sestru Ronu kvůli nádoru na mozku.

Nyní se nemoc ozvala potřetí a jelikož se jedná o čtvrté stadium rakoviny, která se rozlezla i do kostí, jedná se pravděpodobně skutečně o nevyléčitelnou nemoc. Ovšem Olivia si nic takového nepřipouští a zápolí s osudem po svém. Přiznala, že doktoři jí neřekli, jak dlouho bude ještě žít, ale ona by se o to nestarala, ani kdyby tak učinili. „Nečtu statistiky. Když věříte ve statistiky, tak vy se postaráte o to, že se splní. Pokud vám někdo řekne ‚máte šest měsíců života‘, tak to tak pravděpodobně bude, protože tomu věříte,“ vylíčila Newton-Johnová. 

Trpěla též velkými a nesnesitelnými bolestmi, kvůli nimž nemohla spát. Nejdřív brala morfin, ale nakonec přešla na marihuanu, kterou s manželem Johnem Easterlingem pěstují v jejich domě v Santa Barbaře.

VIDEO: Trailer k filmu Pomáda z roku 1978

Video
délka: 02:08.13
Video se připravuje ...

Trailer k filmu Pomáda z roku 1978 Youtube

Fotogalerie
43 fotografií