V rámci zábavného pořadu 2 na 1 si Adela a Dano v každém díle berou na paškál jednoho zajímavého hosta. Ten musí absolvovat sérii různých úkolů nebo výzev, kvůli kterým se dostane do nestandardních a nekomfortních situací. Hostem moderátorské dvojice byl tentokrát rapper Kali (36), který je jedním z koučů pěvecké show The Voice.

A ačkoliv obvykle nachytávají jen celebrity, nedělá jim problém si vystřelit ani ze sebe. V rámci středečního dílu přišel na řadu tanec s Kalim a Dangl to natolik prožíval, že se moderátorka neudržela a vybuchla smíchy. 

„Dano nemusí přemýšlet o tom, jestli nebude vypadat jako debil, protože on vypadá všude jako debil," okomentovala jeho taneční snahu Vinczeová. I přesto, že Dangla mohla její slova zamrzet, oba dva jsou velmi dobří přátelé, znají se už dlouhá léta a na svérázný humor jeden druhého jsou již zvyklí.

Ani rapper Kali neodcházel ze studia bez toho, aniž by si z něj oba moderátoři udělali legraci. U příležitosti 'skryté kamery' vyrazil nakupovat do obchodu pro miminka, kde se kvůli němu paní prodavačka pořádně zapotila. Musel totiž říkat a dělat přesně to, co mu Vinczeová s Denglem do ucha poradili. 

VIDEO: Českého lva moderovala Slovenka Adela Vinczeová! Blesku řekla proč

Video
délka: 03:25.83

Českého lva opět moderuje Slovenka Adela Banášová! Blesku řekla proč David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
32 fotografií