„Chci s vámi sdílet, že pravděpodobně procházím potratem,“ šokovala svět svým prohlášením na instagramu Hilaria, která má s charismatickým hercem čtyři potomky – dceru Carmen (5) a syny Rafaela (3), Leonarda (2) a nejmladšího Romea, kterému je jen 10 měsíců. Už tak početná rodina se měla opět rozrůst, jenže bohužel hrozí, že miminko se vůbec nenarodí.

„Tohle se teď děje – embryu sice tluče srdce, ale ne silně. A dítě moc neroste. Takže čekáme – a tohle je velmi těžké. Tak moc nejistoty… ale šance, že je tohle těhotenství životaschopné, jsou velice malé. Mám úplnou důvěru ve svou rodinu a vím, že se přes to dostaneme, i když ta cesta je těžká,“ popsala smutně Baldwinová a navíc ukázala i fotku ve spodním prádle, v němž vyniká drobné těhotenské bříško.

„Vždycky jsem si slibovala, že pokud znovu otěhotním, budu s vámi sdílet všechny zprávy hodně brzy, i kdyby to mělo znamenat, že utrpím ztrátu veřejně,“ vysvětlovala podnikatelka, proč se rozhodla jít s tak citlivou záležitostí na světlo. „Byla jsem vždycky tak otevřená s vámi všemi ohledně rodiny, cvičení, těhotenství… a nechci vám to zatajovat, jenom protože to není tak pozitivní a zářivé jako ten zbytek. Myslím si, že je důležité ukázat pravdu, protože moje práce je pomáhat lidem být upřímní a otevření.“

Nejde prý navíc jen o ní, ale i o další ženy, které jsou ve stejné situaci. „Necítím stud ani hanbu z tohoto zážitku. Chci být součástí úsilí, které se snaží potrat normalizovat a zbavit ho stigmatu. Kolem prvního trimestru je tolik tajností. Pro někoho to funguje, ale já to upřímně vidím jako vyčerpávající.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

I want to share with you that I am most likely experiencing a miscarriage. I always promised myself that if I were to get pregnant again, I would share the news with you guys pretty early, even if that means suffering a public loss. I have always been so open with you all about my family, fitness, pregnancies...and I don’t want to keep this from you, just because it isn’t as positive and shiny as the rest. I think it’s important to show the truth...because my job is to help people by being real and open. Furthermore, I have no shame or embarrassment with this experience. I want to be a part of the effort to normalize miscarriage and remove the stigma from it. There is so much secrecy during the first trimester. This works for some, but I personally find it to be exhausting. I’m nauseous, tired, my body is changing. And I have to pretend that everything is just fine—and it truly isn’t. I don’t want to have to pretend anymore. I hope you understand. So, this is what is going on now: the embryo has a heartbeat, but it isn’t strong, and the baby isn’t growing very much. So we wait—and this is hard. So much uncertainty...but the chances are very, very small that this is a viable pregnancy. I have complete confidence that my family and I will get through this, even if the journey is difficult. I am so blessed with my amazing doctor, my dear friends, and my loving family...My husband and my four very healthy babies help me keep it together and have the perspective of how truly beautiful life is, even when it occasionally seems ugly. The luck and gratitude I feel that I am my babies’ mommy, is wonderfully overwhelming and comforting. In your comments, please be kind. I’m feeling a bit fragile and I need support. I’m hoping, that by sharing this, I can contribute to raising awareness about this sensitive topic.

Příspěvek sdílený Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin),Dub 4, 2019 v 6:47 PDT


„Je mi na zvracení, jsem unavená, moje tělo se mění. A musím předstírat, že všechno je v pořádku, i když popravdě není. Nechci už dál předstírat. Doufám, že to chápete,“ vylila si na instagramu srdce brunetka a poprosila všechny své fanoušky o podporu a milé komentáře, jelikož je slabá a je to pro ni velmi citlivé. Nutno podotknout, že alespoň to se jí splnilo. Na sociální síti jí napsala už spousta žen, které jí děkovaly za její otevřenost.

„Mám to štěstí, že mám úžasného doktora, skvělé přátele a milující rodinu… Můj manžel a já máme čtyři zdravé děti, díky kterým se dám dohromady a mám díky nim perspektivu toho, jak krásný život je, i když občas se zdá být hrozný,“ dodala v příspěvku. 

VIDEO: Účes podle Hailey Baldwin: Naučte se konečně, jak si zaplést copánek u hlavy

Video
délka: 03:31.84
Video se připravuje ...

Účes podle Hailey Baldwin: Naučte se konečně, jak si zaplést copánek u hlavy David Hanuš

Fotogalerie
39 fotografií