Dobám, kdy mu jakožto zpěvákovi The Beatles padaly ženy k nohám, už dávno odzvonilo. Přece jenom to bylo v šedesátých letech! A ruku na srdce, ani milovaný „Brouk“ Paul McCartney nedokáže zastavit čas. Rodák z anglického Liverpoolu, který od královny Alžběty II. (92) získal rytířský titul a honosí se označením „sir“, obvykle na ulicích zdárně maskuje svou postupně se měnící vizáž slunečními brýlemi a upravenou kšticí. Když se však delší dobu nedostane ke kadeřníkovi, je zle.

Slavný hudebník údajně šediví již více než čtyřicet let. Vlasy, kterými mu probleskuje stříbro, předvedl už v osmdesátých letech, pak si je ale začal raději barvit. Koneckonců se kolem něj vždycky točily o dost mladší ženy a on se s nimi snažil držet krok. Jeho druhá manželka, britská modelka Heather Millsová (51), byla o pětadvacet let mladší než on, a jeho současnou paní, podnikatelku Nancy Shevellovou, od něj dělí sedmnáctiletý věkový rozdíl.  Aby po jejich boku mohl stále zpívat „she loves me, yeah, yeah, yeah“, nesmí přece vypadat jako jejich tatínek! Anebo i hůř…

Ať už se tenhle pětinásobný tatínek a osminásobný dědeček smířil s tím, že nemládne, anebo jenom vynechal návštěvu kadeřnictví, rozhodně musí člověk uznat, takhle vypadá daleko přirozeněji, než když experimentoval s barvami. V roce 2005 předvedl tenhle nejbohatší muzikant světa (jeho majetek je prý odhadován v přepočtu na více než 28 miliard korun) například podivnou zrzavou variaci, která mu rozhodně vůbec neslušela… Ostatně se podívejte do naší galerie, jaké účesy tahle nejslavnější „mánička“ postupem času vystřídala.

VIDEO: Beatles skrz naskrz – Unikátní a neznámé fotografie z archivu The Beatles Book

Video
délka: 00:42.95

Beatles skrz naskrz – Unikátní a neznámé fotografie z archivu The Beatles Book Vydavatelství Knihy Omega

Fotogalerie
45 fotografií