Čas kolem vánočních svátků je přesně o tom, abychom se na chvíli zastavili a uvědomili si, jaké máme štěstí ve svých blízkých. Všichni škarohlídi by si letos měli vzít příklad z tanečníka a porotce soutěže StarDance Jana Tománka!

Tománek pochopitelně stejně jako řada jiných vyzdvihl na sociálních sítích svou rodinu, kterou nade všechno miluje. Zapózoval i se svými sousedy, se kterými i letos udělali tradiční kolečko svátečního obcházení domácností.

Poté ale překvapil některé fanoušky, když využil povánoční čas, aby vzdal speciální poklonu herci Zdeňku Godlovi (46), který letos soutěžil jako jeden z účastníků StarDance. 

Život přináší setkání a tohle je jedno z nich. Zdeněk Godla, rovnej a sympatickej chlap, co zažívá svoje období slávy a moc se z toho nekácí. Strávil jsem 7 let v Mostě, a tak si bylo o čem povídat,“ napsal taneční mistr na instagram a připojil společnou fotografii, na které se oba muži smějí od ucha k uchu.

Zdeněk Godla nenechal krásný kompliment bez reakce. „Bylo mi velkou ctí poznat člověka, jako jsi ty,“ okomentoval příspěvek.

VIDEO: Blesk Podcast: Jan Tománek promluvil o koronaviru ve StarDance

Video
Video se připravuje ...

Blesk Podcast: Jan Tománek promluvil o koronaviru ve StarDance Jiří Marek

Fotogalerie
114 fotografií