Tento ročník populárního pořadu StarDance …když hvězdy tančí je skutečně velice vyrovnaný, co se výkonů předváděnými před televizními kamerami týče, a do finále se vzdor všem zajetým pravidlům tentokrát probojovaly tři, ne pouze dva, talentované taneční páry. Bývalý krasobruslař Tomáš Verner (35) s Kristýnou Coufalovou (36), jehož favorizují sázkové kanceláře, herec Jan Cina (33) s Adrianou Maškovou (23), a farářka Martina Viktorie KopeckáMarkem Dědíkem. A právě tahle dvojice je na sociálních sítích nejaktivnější – sdílí se svými fanoušky zábavné záběry ze zkoušek, ze soutěžních večerů či s dárečky a obrázky od svých příznivců.

Bohužel však právě čtvrteční trénink ve zkušebně číslo 3 byl jejich posledním, a tak se v instastories Dědíka objevilo dokonce i video, v němž místnost zamyká a hlásí, že klíč bude muset odevzdat na vrátnici. „Je to taková nostalgie, protože jsme začali v červenci, srpnu, a teď jsme tady naposledy,“ usmívá se pak s Martinou Viktorií po boku do kamery v instagramovém příspěvku, který tahle dynamická dvojice natočila při pauze mezi náročnými tréninky. „Před chvilkou mě to napadlo, že je to hrozně divný,“ přidá se k němu i půvabná farářka Církve československé husitské, která snad nikdy nepřichází o svůj okouzlující úsměv.

VIDEO: Marek Dědík v roce 2016, coby taneční parter Jitky Schneiderové: Všichni se naučí tančit, až na pana Pavláska

Video
délka: 03:29.20
Video se připravuje ...

Taneční parter Jitky Schneiderové: Všichni se naučí tančit, až na pana Pavláska Tereza Kovářová

„Jeee, jak já tenhle pocit znám! Najednou je vám smutno, co? I když síly už dochází, člověk nějak nechce, aby ten neskutečnej maraton tance skončil,“ reagovala na jejich slova herečka Jitka Schneiderová (48), která s Dědíkem tančila ve StarDance v roce 2015. „Moc vám fandím!!! Obdivuhodná jízda! A Marku, klaním se! Opět finále. Jsi nej!“ vzkázala mu skrze internety, na což Dědík dojatě reagoval slovy „děkuji, moje královno“. Do finále se totiž tento sympaťák protančil jak se Schneiderovou, tak v roce 2018 s herečkou Pavlou Tomicovou (59). Ani s jednou z dam však bohužel nevyhrál. Bude mít štěstí alespoň nyní?

Fotogalerie
63 fotografií