Na letošní ročník StarDance …když hvězdy tančí zřejmě nikdo dlouho nezapomene. Ani tančící páry, ani diváci České televize. Kvůli zuřící pandemii viru covid-19 je plný nečekaných změn i nečekaných vypadnutí. Ne ani tak z toho důvodu, že by fanoušci svým favoritům neposílali své hlasy, ale spíše proto, že se zákeřná nemoc v zákulisí pořádně rozmáhá a pravidla BBC, majitelů licence, jsou jasná. Kdo dvakrát chybí, automaticky jde z kola ven. To se stalo osudným herečce Simoně Babčákové (48) a nyní i zpěvákovi Miraiovi Navrátilovi.

„Podle pravidel musím skončit, moc mě to mrzí, už kvůli všem těm lidem, co mi fandili a posílali hlasy. Lenka mě určitě nenakazila, osm dní jsme se neviděli,“ řekl Blesku zpěvák, který nebyl očkovaný. Covid totiž už prodělal a domníval se, že má protilátky. Bohužel asi nestačily. „Zaplaťpánbůh jsem v podstatě bez příznaků, ale pravidla hry jsou daná a znamená to pro mě konec výletu, konec kapitoly zvané StarDance,“ stýskal si na sociální síti mladý zpěvák, jenž se svou kapelou bodoval alespoň na udílení cen Český slavík 2021.

VIDEO: Vítězná kapela roku Mirai: Jsem vyděšený, nedokázal jsem to přijmout, říká Navrátil

Video
délka: 02:23.04

Vítězná kapela roku Mirai: Jsem vyděšený, nedokázal jsem to přijmout, říká Navrátil David Turek

Rovněž poděkoval své taneční partnerce Lence Noře Návorkové (30), která byla také pozitivně testována na covid a vynechala účast už v minulém kole. „Děkuji Ti, Leni, že jsi ze mě udělala ‚skorotanečníka‘, ač, jak říká Tatiana Drexler, ‚som hrbatý‘,“ napsal na instagram. A byla to právě Tatiana, kdo ze čtveřice porotců StarDance první (a zatím jediná) na smutné oznámení o Miraiově nemoci reagoval. „Mirai! Hlavně zdraví, roztomilý chlapče. Tanečník z vás už být nemusí, hlavně ať Vám to zpívá,“ vzkázala mu a svá slova doprovodila celou řadu uplakaných emotikonů.

Před dvěma dny mimochodem Mirai sdílel fotky ze zákulisí StarDance, kde pózuje s „jitrničkami“ Marka Ebena (63). Klobás se přitom dotýká rukama, a ani zpěvák, ani moderátor nejsou nijak chráněni rouškami. Nabízí se proto otázka, zda nebude muset představitel legendárního Válečka ze seriálu Kamarádi do karantény…

Jediný, kdo je před nevypočitatelným virem v bezpečí, je v tuto chvíli jenom moderátorka Tereza Kostková (45), která si nemocí před nedávnem prošla a je tudíž chráněna protilátkami mnohem aktuálnějšími, než v případě Miraie…

Fotogalerie
55 fotografií