Reakce z Kavčích hor na naše včerejší – v řadě případů opakované – otázky? Jako vždy žádná! ČT zdravotní stav Simony Babčákové od začátku nekomentuje a v mlčení pokračuje i další týden. Přitom Zdeněk Godla (46) a jeho tanečnice Tereza Prucková(36), kteří vyletěli ze soutěže ve stejný večer, tedy 6. listopadu, tuto sobotu v publiku seděli. Babčáková ani její tanečník Martin Prágr (27) nikoliv. Proč, to se nedozvíme.

Nakazila někoho?

Přístup České televize je zarážející v mnoha ohledech. Zatímco v případě Terezy Kostkové (45) její covid přiznala, u Babčákové a dalších osobností StarDance ohledně jejich zdravotních potíží mlčí a nebo mlží. Hlavní příklad – covid odborného poradce tanečníků Marka Zelinky (34), který měl na konci října těžší průběh. Česká televize to tajila, i když se jí Blesk několikrát dotazoval!

Covid Babčákové by přitom znamenal pro StarDance pořádný problém. Herečka totiž před týdnem nechyběla na generálce, všichni neočkovaní účinkující by tak znovu museli do karantény jako po onemocnění Kostkové, což by se nejvíc dotklo zpěváka Miraie (29), který by byl kvůli opakované absenci automaticky vyřazen.

Ohledně situace ve StarDance úplně mlčí pražská hygiena, která za celý týden neodpověděla Blesku na otázku, jestli jí z pražského Výstaviště, odkud ČT soutěž vysílá (a má tam také testovací stanoviště), nahlásil štáb v rozmezí od 4. listopadu doteď nějakého covid pozitivního účastníka.

VIDEO: Další covid ve Stardance a ČT mlčí! A Saudek má ročního syna, kterého neviděl

Video
Video se připravuje ...

Další covid ve Stardance a ČT mlčí! A Saudek má ročního syna, kterého neviděl Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
44 fotografií