Spolu s tanečníkem onemocněla celá jeho rodina. „Tak my máme za sebou víc než dva týdny karantény, ve který Marek covid a blbý, já pak covid a naštěstí docela dobrý, děti taky a fajn,“ prozradila Zelinkova partnerka, herečka Marie Doležalová (34), se kterou Marek vyhrál StarDance v roce 2015.

Po provalení pozitivního testu moderátorky Terezy Kostkové (45) se Blesk na konci října dotazoval na další možné případy nákazy. Blesk měl informace o tom, že se covid objevil právě i u Zelinky. Ovšem ČT se obrnila hradbou mlčení a vyhýbavých až nepravdivých odpovědí. „Tuto informaci nemám. Nemohu ji tedy ani potvrdit, ani vyvrátit,“ řekla tehdy Karolína Blinková, tisková mluvčí ČT.

Podle nedávného vyjádřeni pro denik.cz přitom Zelinka byl ve velmi úzkém kontaktu se všemi soutěžícími. „Plním funkci tzv. třetího oka, pomáhám jednotlivým párům s choreografiemi. Oni si je sice musejí postavit, ale já s nimi řeším jejich nápady, vnáším vnější pohled. A zároveň souběžně sleduji všech deset párů…“ popisoval svou funkci ve StarDance.

Při současném stavu (ne) informování se tedy nabízí otázka: Jak je to se zdravotním stavem Simony Babčákové (48), která musela po druhé absenci na přímém přenosu show opustit? Proč nebyla v sobotu v publiku, i když další vyřazený Zdeněk Godla přítomen byl? Podle informací Blesku za tím může být právě koronavirus. Ale jak je již zvykem, televize mlčí a Simona nereaguje.

Neočkovaní na place

Podle informací Blesku nejsou očkováni jen někteří ze soutěžících. „Je tam také mnoho neočkovaných spolupracovníků i mezi technickým personálem,“ uvedl zdroj. Jak je možné, že produkce dopustí, aby v týmu nebo na parketu figurovali neočkovaní lidé? V dnešní době, kdy se nemocnice opět plní, je to hodně velký hazard se zdravím všech, kteří na pořadu spolupracují.

 

Video
Video se připravuje ...

StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové Videohub