Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Neveřejná dohra 4. kola StarDance: Foukání pod ocas a placení dluhů!

/
 • Čtvrté kolo StarDance: Ze soutěže vypadli Zdeněk Godla a Tereza Prucková.
  9. listopadu 2021 ● 05:00

  Taneční soutěž StarDance má za sebou další kolo - a pomalu jde do tuhého! Soutěž opustily hned dva páry, Simona Babčáková (48) s Martinem Prágrem (24) a Zdeněk Godla (46) s Terezou Pruckovou (36). Všichni ostatní si pořádně oddychli, poděkovali fanouškům, kteří jim umožnili jít dál, a na sítích se svěřili, jak sobotní vysílání prožívali.

 • 1.

  Dojemný vzkaz Terezy Pruckové

  Během sobotního večera opustily StarDance hned dva páry. Jedním z nich byli Simona Babčáková a Martin Prágr, kteří si sedli hlavně díky podobnému smyslu pro humor.

  Jejich účast v soutěži přitom neukončil slabší výkon, ale zdravotní potíže. Babčáková totiž opět onemocněla, jenže dvojice již nemohla na parketu znovu chybět.

  „Popsal bych to takto… Je nám to líto, jak to celé dopadlo. Děkujeme vám všem za podporu, hezké zprávy, obrázky od dětí, poslané hlasy… Byla to jízda!“ rozloučil se v neděli s diváky Prágr.

   

  Cesta soutěží skončila i pro herce Zdeňka Godlu a jeho taneční partnerku Terezu Pruckovou. Zatímco jindy výřečný herec zatím mlčí, Prucková se chopila slova.

  „Můj milej Zdendo, děkuju za tu tříměsíční jízdu, kterou jsme spolu zažili! Byl to nenahraditelnej čas, kterej se zpočátku houpal chvilku dolů, chvilku nahoru, až si našel ten správnej směr,“ děkovala tanečnice.

  „Byl jsi strašně statečnej a já jsem na Tebe pyšná, jak jsi tu nálož všeho neznámého a nového zvládnul. Jsem ráda, že jsi zbořil předsudky všech nevěřících Tomášů, protože jsi čistá duše bez obalu a ještě je s Tebou velká legrace. Zasloužíš si poklonu! Mám Tě ráda. Pusu, Tvoje ,šéfová‘!“ vzkázala herci.

   

 • 2.

  Milovníci tanga Šoposká a Ondráček

  Marika Šoposká (31) a Robin Ondráček v sobotu tančili tango a tanec si nemohli vynachválit. „TANGO. Děkujeme za všechny vaše krásný slova a zprávy, který nás posouvají dál. Byl to pro mě zážitek - tančit tango po boku Robina Ondráčka, ale bylo tam včera i velký mrzení a smutek za Simonou Babčákovou, Martinem Prágrem, Zdeňkem Godlou a Terezou Pruckovou,“ popsala Šoposká.

  „Simona je taková benzinka smíchu, u který zastavíte, načerpáte si, kolik potřebujete, a ona vás u toho ještě pohladí. Martin je srdce na dlani a Zdenda, vám řikám, že by se za nás všechny porval s každým, kdo by nám chtěl zkřivit vlásek. Terezka je stejně jako já rozkročená na dvou ostrovech Práce a Mateřství a rozumí mi jako nikdo,“ svěřila se herečka.

  Šoposká přiznala, že by ji rodina už měla radši doma. „Moji kluci byli včera zklamaný, že jsem nevypadla. Přáli by si mámu víc doma v posteli než v televizi… Tak to dneska všechno vstřebávám a nepřeju si vlastně nic. Protože věřim, že Pan Vrchní mě pošle správným směrem a Martina Viktorie mi to s láskou přetlumočí,“ uvedla.

   

  Robin Ondráček dal své taneční partnerce jenom za pravdu. „Jako tango nás fakt bavilo, tak snad jsme ten náboj přenesli i na Vás. Maričko, byla jsi úžasná. DÍKY. A děkujem všem za podporu a hezké ohlasy. Budem makat, abyste nás i další sobotu mohli poslat dál,“ dušoval se tanečník.

   

  Herečka rovněž s humorem sobě vlastním okomentovala svůj sobotní kostým, který si velmi užila. Nejlepší na zatím posledním kole ale bylo to, že se jí vrátil zpátky po covidové karanténě její tanečník.

  „Chtěla jsem být včera smyslná, osudová femme fatale, která pohledem uhrane i toho posledního mravence pod židlí. Na to mi Cina řekl, že jsem pávice a že mi bude foukat pod ocas,“ svěřila se Šoposká.

  „Ale nejlepší na včerejším večeru bylo, že jsem měla zpět svýho kluka a mohla tančit tango po jeho boku, což po minulým týdnu neberu jako samozřejmost, ale jako dar. Díky, Robi,“ vzkázala Ondráčkovi v neděli.

   

 • 3.

  Sestini Hlaváčkovou držela písnička

  Dobrý pocit měla i profesionální tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (35). „Paso doble… Technicky pro mě nejvydařenější tanec, trénovali jsme ho skoro dva měsíce a ladili doslova do posledních momentů,“ svěřila se, jak byla příprava náročná. „Je až neuvěřitelný, že jsem to nezvorala,“ pochvalovala si.

  „Nový boty jsem si na to radši pořídila, abych se cítila aspoň trochu pevná v kramflecích a užila jsem si ho maximálně. Celou tu cestu k včerejšímu večeru mě držela tahle úžasná písnička! Ono totiž poslouchat dva měsíce Kapitáne, kam s tou lodí a vystřídat to pak s touhle peckou, to člověka fakt nabije,“ prozradila sportovkyně. S fanoušky ještě sdílela záznam tance, stejné video zveřejnil i Necpál.

   

 • 4.

  Navrátil byl smířen s tím, že vypadne

  Mirai Navrátil (29) poděkoval všem za sobotní podporu a svěřil se, jak je skvělé mít v zádech lidi, co vám fandí.

  „Upřímně jsem byl smířený, že končíme, protože asi víte, že jsme byli bez bodů a na chvostu. Šel jsem před přenosem zaplatit svou sekyru v jídelně a vstřebával, že je ze hry můj skoro frýdecký parťák Martin Prágr se skvělou Simonou Babčákovou,“ prozradil.

  Frýdek by se tak podle něj pakoval jedním vrzem v jeden večer, fanoušci ale Navrátila a Lenku Noru Návorkovou podrželi. „Teď už je každý další díl ruská ruleta a bude to bolet, páč jsme dobrá parta,“ posteskl si.

  Zároveň vyjádřil přání, že teď už budou rozhodovat taneční schopnosti, nikoli sympatie nebo cokoli jiného. „Jsem rád, že jsem poznal i Zdeňka Godlu, protože mediální obraz a realita jsou často na míle vzdálené kategorie,“ svěřil se.

   

  Fanouškům poděkovala i tanečnice Lenka Nora Návorková. „Děkujeme!!! Děkujeme, že díky vám a vašim hlasům můžeme být v dalším kole. Děkujeme, že nás podporujete. Děkujeme, že nás podporujete i dál… Moc si toho vážíme,“ vzkázala.

   

 • 5.

  Cina je pro Maškovou králem parketu

  Dojemná slova díků zveřejnila i taneční partnerka Jana Ciny (33) Adriana Mašková. „Jsem den ode dne šťastnější, že tě mám a že jsme v tom spolu. Děkuju! Včera jsi pro mě byl králem parketu! Tvoje Julča,“ vzkázala svému parťákovi.

   

 • 6.

  Černochová dobíjí baterky, Vodičkovi vyšel risk

  Tereza Černochová (38) si po pořádné makačce vyrazila do přírody dobít baterky. „Dnes nebude žádné StarDance vychloubání… Všichni sledující už to číslo znáte, tvar SMS taky. Dnes jsme s Laurou venčily na podzimním Petříně… Bylo tak divně pošmourno, stejně jako je tahle doba pošmourná,“ svěřila se zpěvačka, kterou podzimní příroda prý krásně nabíjí.

   

  Dominik Vodička (25) převzal „vychloubání“ za Černochovou. „Tři desítky a 39 bodů? NESKUTEČNÉ! Risk s pánským postavením na začátku vyšel! Jsme v pátém kole, a to hlavně kvůli Vaší podpoře a motivaci, kterou nám dáváte! Moc Vám děkujeme,“ vzkázal fanouškům.

   

 • 7.

  Kopecká poprvé skutečně tančila

  Sobotní číslo si užila i farářka Martina Viktorie Kopecká (35). When We Were Young. Tuhle melodii jsem poslouchala tolik hodin, až jsem s ní splynula. Rumba mi dala zabrat. Každý pomalý krok jako kdyby byl nahý, v tom smyslu, že je vidět každá chyba,“ popsala své pocity.

  „Ale poprvé jsem před kamerou skutečně tančila, můj úsměv nebyl ,výraz‘, ale vnitřní skutečnost,“ pochvalovala si. Poděkovala ještě svému tanečnímu partnerovi Marku Dědíkovi (38). „Jsi záře, která mě nosí na rukách,“ vzkázala mu.

   

  Profesionální tanečník pak poděkoval všem za podporu, která se páru dostává, a nezapomněl ani pochválit Kopeckou. „Martina Viktorie jako Natalia Portman. Byla to další krásná osobnost, kterou má v sobě TANEČNICE Martina Viktorie,“ vychválil farářku.

   

 • 8.

  Coufalová se bude víc snažit

  Sobotní večer ze svého pohledu popsala i tanečnice Tomáše Vernera (35) Kristýna Coufalová (36). Ta se přiznala, že všechno tak úplně nevyšlo, jak si představovala. „To jsme se Vám tak zamotali do rekvizit! No jo no, asi nějaká přemotivovaná choreografka. Snad jsem se poučila,“ nasypala si popel na hlavu.

  „Ale chachacha, to bylo rozepnout nahoře sako, sejít schody, kousek tance v hlavní roli se sakem a brýlemi, po cestě zapnout sako, položit brýle - vlevo agenta K, vpravo agenta T. Tanec chacha, přejití přes partnera (při kterém jsem na generálce málem spadla), k porotě pro zbraně, tanec chacha, střelba, běh k pódiu, odhodit zbraně, nasadit brýle, bliknout zmizíkovačem paměti… Uff. Konec,“ popsala náročné kroky.

  „Ale vlastně mě to bavilo. Tomáš ale říkal, v neděli na tréninku, na chachu pojďme zapomenout… Tak toho asi moc ne. Budu se víc snažit, Tome. Slibuju,“ dušovala se.

   

  Fanoušci nicméně složitou choreografii ocenili. „Tohle bylo tak super - zamotaní, nezamotaní, koukalo se na to božsky,“ chválila dvojici fanynka Lena.

   

  VIDEO: StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové

  Video
  délka: 02:46.24
  Video se připravuje ...

  StarDance: Předchozí série - první vyřazení a vítězové Videohub

  Fotogalerie
  79 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

jajas: Ti s tou Babčákovou nadělají, jao by to byla mistryně světa a někdo ji ublížil! Nejdříve měla kecy proti karanténě no takže teď má covid a snad už bude držet pec.

(09. 11. 2021 06:44)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy