Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Divoké zákulisí StarDance: Pravá tvář Šoposké, koncert v maskérně a slzy smíchu!

/
 • Ze zákulisí StarDance
  26. října 2021 ● 05:00

  Populární taneční soutěž StarDance má za sebou už první soutěžní kolo, kdy se vypadávalo. Páry na parketu ukázaly, co v sobě mají, a lidé hlasovali. Hvězdní účastníci ovšem na sociálních sítích poodhalili i to, jak to vypadalo v zákulisí, a jak tento soutěžní večer prožívali. Na instagramu se pochlubili vtipnými postřehy a zajímavými záběry!

 • 1.

  Martina Viktorie Kopecká

  „Druhý večer je za námi. Jive mi ukázal, že v tanci je síla, radost, tenze i lehkost,“ svěřila se na sociální síti sympatická farářka Martina Viktorie Kopecká (35), a ódy pěla i na svého tanečníka Marka Dědíka (38). „Děkuju ti, vedeš mě parketem a já se s tebou nebojím. A když nemůžu, tak mi vždycky podáš ruku. Nikdy na to nezapomenu!“ V instastories pak sdílela fotku, na níž je v objetí jak s Dědíkem, tak i s bývalým krasobruslařem Tomášem Vernerem (35). „Tomáši, Marku! Jste skvělí!“ vzkázala jim obdivně.

 • 2.

  Andrea Sestini Hlaváčková

  Profesionální tenistka Andrea Sestini Hlaváčková neskrývala své nadšení z faktu, že se jí podařilo postoupit do dalšího kola. „Juchuuuu, jedeme dál - a to díky vám! Hlavně díky vám!!!! Jak jste viděli, tak na porotu se spoléhat nemůžeme. Ti nám dali… Už jste viděli Kobru, Námořnici, tak schválně, co příště? Pošlete nás zase o krok dál,“ žadonila u svých fanoušků. „Stejně je to zázrak, že díky vám a vašim hlasům můžu prožívat tuhle jízdu! Fakt jsem vám moc vděčná a i proto s vámi chci sdílet vše, co jde,“ vysvětlila pokorně.

 • 3.

  Marika Šoposká

  Herečka Marika Šoposká (31) prozradila, že quickstep choreografii, kostým i účes „miluje a miluje“. Přestože ji společně s tanečníkem Robinem Ondráčkem(30) porota nešetřila, uznává, že šlo o kritiku zaslouženou. „S porotou souhlas. Moje zodpovědnější já na mě během tance řve: ‚LOKET, ZÁKLON, HLAVA, DRŽ TOOO!!!!‘ Jenže ten lajdáček vzadu: ‚Kliiiiid, užij si to!!!! Je to jednou za život, tak to tam pošli hlavně přes srdíčko a vypusť figury! Nesrovnávej se s někým, kdo se jmenuje Verner (zlato, jsi nejlepší a odteď budeš v každým mým příspěvku, to jsi rád,že???).‘ No, budu tyhle svoje dvě já muset ještě trochu vybalancovat,“ prozradila na instagramu.

 • 4.

  Marika Šoposká

  Krásná brunetka, kterou si televizní diváci zamilovali coby lékařku Bibi v Ordinaci v růžové zahradě 2, se rovněž nestyděla ukázat svou nalíčenou tvář v porovnání s tou „nahou“. „Buďte v klidu, dámy, dneska je to už všechno jinak,“ napsala k selfíčku, co vzniklo v posteli druhý den ráno. „Není všechno zlato, co se třyptí. Zde dokonce beďar.“

 • 5.

  Mirai Navrátil 

  Mladý hudebník Mirai Navrátil (29) vtipně přirovnal StarDance ke školnímu výletu. „Dobrá parta, nálož emocí a vzpomínek. Sestava nabitá jak blázen. Tak snad nás udržíte ve hře. Hlasuje se celý týden. DĚKUJEME,“ napsal svým příznivcům, co mu posílají hlasy. Jestli je mezi nimi i jeho partnerka, jíž se minulý týden nepozdávalo jeho laškování s (vdanou) Marikou Šoposkou, toť otázka...

 • 6.

  Mirai Navrátil 

  V maskérně pak vzal Mirai do ruky kytaru a vystřihl se svými soupeři malý koncert, kdy zpívali snad docela všichni. Dokonce i herec Zdeněk Godla (46) s cigaretou v ruce.

 • 7.

  Tereza Černochová

  Pod pokličku vzniku kostýmů na taneční večery nechala nahlédnout zpěvačka Tereza Černochová (38), dcera slavného českého zpěváka Karla Černocha (†64), která hraje s Monkey Business. Ukázala nákres šatů, které pak vynesla na parket. „Tatiana Kovaříková a její návrh Babety, která v sobotu večer šla do světa pod vedením Dominika Vodičky,“ napsala k obrázku. Nutno uznat, že šaty jí pak velice slušely, a neskutečně překvapila i tancem samotným. Získala 30 bodů, což bylo sobotní maximum.

 • 8.

  StarDance v ohrožení

  Bohužel v pondělí večer přišla smutná zpráva, že Tereza Kostková byla pozitivně testována na covid a na příštím večeru se neobjeví. Jak bude další kolo vypadat a zda nebude soutěž ve větším ohrožení, zatím není jasné.

 • 9.

  Galerie

  Na další snímky ze zákulisí StarDance, které osobnosti jedenáctého ročníku této taneční soutěže sdíleli na internetu, se podívejte do naší galerie. Uvidíte například zmiňovaný „koncert z maskérny“, herce Jana Cinu (33) těšně předtím, než mohl „vtančit z výběhu na vaše obrazovky“, či záchvat smíchu Andrey Sestini Hlaváčkové, kterou až k slzám rozesmála skutečnost, že kamera neustále zabírala jejího manžela Fabrizia.

  VIDEO: 11. řada StarDance - showreel

  Video
  délka: 01:00.04
  Video se připravuje ...

  11. řada StarDance showreel 

  Fotogalerie
  98 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 3

IngKecner: Vždy je tam jeden až dva tajtrlíci. To jsi si nevšiml? Nemůžou hned vypadnout, to je
dané scénářem.

(26. 10. 2021 13:54)

maruch: To jako vážně ? "Populární taneční soutěž" vždyť je to absolutní dno hnoje !Nechápu jak to může někdo sledovat.

(26. 10. 2021 06:50)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy