Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Zataženo, déšť se sněhem 0°C

Velký přehled favoritů: Kdo zaboduje ve StarDance!

/
 • Kdo se stane králem nebo královnou parketu?
  16. října 2021 ● 15:30

  Pouhý jeden den dělí účastníky StarDance od prvních kroků na tanečním parketu před kamerami ČT. Podle kurzů sázkových kanceláří je jasným adeptem na vítěze herec Jan Cina (33), kterému šlape na paty krasobruslař Tomáš Verner (35). Pomyslný bronz bere překvapivě farářka Martina Viktorie Kopecká (35).

  Ovšem pokud jde o samotné sázkaře, tak ti se s bookmakery shodují jen na Cinovi, kterému důvěřuje 65 % lidí. Na jeho výkony se těší, i když od nich herec dostával na začátku prapodivné dotazy.

  Tanec s mužem

  „Lidé se mě často ptali, jestli pro svou orientaci nebudu tančit s mužem,“ řekl deníku Aha! s úsměvem Honza, který žije s partnerem, hercem Petrem Vančurou (37). A prozradil, že se na povrch začíná dostávat jeho mužská stránka, protože si je vědom toho, že se na něho jeho taneční partnerka Adriana Mašková (23) musí spolehnout.

  Trošku ouvej

  Na druhé místo u sázkařů poskočila Kopecká s 15 %, a odsunula tak Vernera s 10 procenty na třetí příčku. Přestože Tomáš na ledě exceloval, příliš si na parketu nevěří. „Ten taneční pohyb je úplně jiný než jakýkoliv normální pohyb. Tak je mi trošku ouvej,“ přiznal Aha! mistr Evropy z roku 2008, jehož na tréninku driluje Kristýna Coufalová (35). A jak jsou na tom další hvězdy, které se už zítra večer roztančí na ČT?

   

 • 1.

  Marika Šoposká a Mirai Navrátil PALEC NAHORU

  Bibi z Ordinace a pěvecký idol

  Kartami osudu mohou zamíchat i samotní diváci, kteří kromě poroty také hlasují. Určitou výhodu tak bude mít oblíbená herečka Marika Šoposká (31), kterou na parketě roztočí Robin Ondráček (30) a neustále ji napomíná kvůli rovným zádům. „Učím se držet hlavu zpříma a rovná záda, protože se pořád hrbím,“ řekla Aha! s úsměvem Bibi ze seriálové Ordinace. Početnou základnu fanynek má také zpěvák Mirai Navrátil (29), jenž se svou kapelou vyprodává koncertní turné.

   

   

 • 2.

  Pavel Trávníček a Zdeněk Godla PALEC DOLŮ

   

  Princ ve výslužbě a Franta z Mostu

  Příliš velké naděje sázkové kalendáře nedávají Pavlu Trávníčkovi (70) a Zdeňku Godlovi (46). Oba ale mohou překvapit svým zápalem, vtipem a urputností. Pavel Trávníček je sice idolem dívčích srdcí už padesát let, ale nejlepší tanec svého života předvedl s Helenou Růžičkovou (†67) coby princ v pohádce Tři oříšky pro Popelku. Romský herec Godla, který se proslavil jako popelář Franta ze seriálu Most!, určitě ukáže cit pro rytmus a zazáří v živočišných tancích. „V těch ostatních ale bude mít co dělat, aby vše udýchal,“ řekl zcela upřímně expert sázkové kanceláře Fortuna Roman Kovařík.

   

   

   

 • 3.

  Hlaváčková, Černochová a Babčáková PALEC ROVNĚ

  Zlatý střed

  Zbylí účastnící soutěže si drží pomyslný střed tabulky. Tenisové kecky odhodila Andrea Sestini Hlaváčková (35) a roztáčí to s Michalem Necpálem (34). „Když mám chuť si občas fňuknout, vzpomenu si, že mám jen jedno dítě. Ostatní mají dvě a více dětí, do toho pracovní závazky a stále jsou profíci a ani nepípnou,“ řekla Aha! sympatická blondýnka. Zpěvačce Tereze Černochové (38) stojí po boku Dominik Vodička (25) a herečka Simona Babčáková (48) vyfasovala pohledného zajíčka Martina Prágra (26).

   

 • 4.

  Jak to vidí bookmakeři?

   

  Jan Cina a Adriana Mašková 2,6:1

  Tomáš Verner a Kristýna Coufalová 6:1

  Martina Viktorie Kopecká a Marek Dědík 8:1

  Andrea Sestini Hlaváčková a Michal Necpál 10:1

  Marika Šoposká a Robin Ondráček 10:1

  Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková 12:1

  Simona Babčáková a Martin Prágr 15:1

  Tereza Černochová a Dominik Vodička 15:1

  Pavel Trávníček a Veronika Lálová 15:1

  Zdeněk Godla a Tereza Prucková25:1

  (zdroj: Fortuna)

   

 • 5.

  Fotogalerie

  Fotogalerie
  72 fotografií

  Video: Pavel Trávníček: Ve StarDance budu rarita!

  Video
  délka: 02:46.64
  Video se připravuje ...

  Pavel Trávníček: Ve StarDance budu rarita! David Turek

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 17

Aldini: Ty jsi schizofrenik nebo obyčejný blázen.Strašlivý ***

(17. 10. 2021 10:35)

al.bunda: Kdo se na tu pítchovinu ještě může dívat

(17. 10. 2021 09:32)

jochen84: Tentokrát tam není ani žádná hezká kost,které bych fandil. V minulých seriích se to jen hemžilo Souka­lová,­Třeš­tíko­vá,Pí­sařo­vico­vá a další. Letos se produkce rozhodla mě trápit při pohledu na Babčákovou či vyžranou Černochovou a další

(17. 10. 2021 01:27)

frantacizek: že by měl Románek pak plno otázek a on s ním toto nebude řešit. tak tam kluci ještě zkusili, že chodí do té psychologicko-pedagogické poradny, že se pak může poptat tam, ale prostě Roman-hospodský je zásadový, když jde o LGBT komunitu, nemáme tam doteď ani troje wecka - to jedno pro ty binární lidi. když jsem se ho na to ptal, tak říkal, jestli někoho takového znám, já že jenom Jirku Ovčáčka asik, a on tak jak tě tu uvidím s tímto tvým kámošem, tak on letí po hlavě bez pozdravu do septiku a tebe končí amnestie na to víno, co tu máte s Ilonkou (jeho frajerka).

(16. 10. 2021 23:54)

frantacizek: svi.ně

(16. 10. 2021 23:42)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy