Když padlo její jméno, tak každého napadlo, jak může farářka před zraky diváků tančit tělo na tělo s tanečníkem a leckdy ve velmi titěrných šatech. 

Asi by to bylo komplikované, kdybych žila v celibátu, ale tím, že naše církev farářům umožňuje ženit se a vdávat se, tedy navazovat vztahy a poznávat i tuto rovinu života, tak mi to v takovém rozporu nepřijde,“ svěřila se v rozhovoru přímo pro StarDance Martina Viktorie Kopecká, která tančí s Markem Dědíkem

Nicméně tanec představuje opravdu intimní záležitost, dialog dvou lidí, vyprávění jejich příběhu. Zároveň nejde jen o komunikaci v páru, ale i objevování sebe samotných,“ míní půvabná farářka. 

VIDEO: Ženáč Marek Dědík ze StarDance je zase bez snubáku! Co se stalo?!

Video
délka: 01:42.79

Ženáč Marek Dědík ze StarDance je zase bez snubáku! Co se stalo?! Markéta Reinischová

Od 1. srpna začala s Markem denně pravidelně trénovat a netají se tím, že je to záhul. „Docela nedávno jsem fňukala a uvědomila jsem si, že je v pořádku nechat běžet všechny ty procesy a říct prostě, že už nemůžu. Že i ten duch se jen tak někde plouží, stejně tak, jak moje tělo,“ přiznala Martina.

Ta má v plánu se před každým vyhlášením co nejvíc modlit, aby se s tanečním partnerem Dědíkem dostali co nejdál. Tanec ji totiž opravdu chytl a má strach, že když brzy vypadne, tak o toto nové hobby přijde. 

Fotogalerie
71 fotografií