Sobota 23. září 2023
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Zataženo 17°C

Hvězdy StarDance Godla, Trávníček či Babčáková odhaleny! Kdo se na parketu zamiluje?

/
 • StarDance XI
  5. května 2021 ● 17:00

  Tělo na tělo, žhavé rytmy, erotické vlnění, hodiny a hodiny strávené společně. V kole často padají zábrany a propuká vášeň. Několik párů už ve StarDance vzniklo, nebo jen románků, jiné lásky zase definitivně vyhasly anebo ke krachu pokročily (že, Koukalovi, že, Třeštíkovi?)... Kdo se asi v kole zaláskuje letos na podzim, až Viktor Preiss (74) pozve na parket desítku hvězd už XI. řady populární taneční show?!

 • 1.

  Herec Pavel Trávníček (70): Čtyřikrát ženatý

  Poprvé se oženil s herečkou Simonou Stašovou (66), jeho druhou manželkou byla baletka Eva Štefková a třetí provozní divadla Skelet Lucie Vrbová. Svou současnou ženu Moniku, za svobodna Fialkovou, si vzal v roce 2015 po dvanáctiletém vztahu.

  Rok nato se jim narodil syn Maxmilián. Z druhého manželství Trávníček má syna Adama a s herečkou a režisérkou Helenou Dytrtovou má ještě nemanželského syna Pavla.

  Šance na lásku ve StarDance: 5 %

 • 2.

  Herec Jan Cina (33): Žije s mužem

  Cina se netají tím, že ho přitahují muži. Více než 14 let má partnera, rovněž herce Petra Vančuru (36), s nímž by rád vztah stvrdil klasickým manželstvím, nejen registrovaným partnerstvím.

  Šance na lásku ve StarDance: 0 %

 • 3.

  Herečka Marika Šoposká (31): Dvojnásobná máma

  Záchranářka Bibi Mrázková ze seriálu Ordinace se v listopadu 2019 stala dvojnásobnou maminkou. Před 8 lety se Šoposká vdala za filmového zvukaře Petra Čecháka, s nímž se poprvé setkala při práci, když jí bylo 16 let. Mají spolu syny Vincenta (1) a Benedikta (5).

  Šance na lásku ve StarDance: 0 %

 • 4.

  Zpěvačka Tereza Černochová (37): Matka samoživitelka

  Momentálně je Černochová bez partnera a pětiletou dceru Lauru vychovává jako matka samoživitelka jen se svou maminkou. O otci svého dítěte nemluví, měl by jím být ale tanečník Michal Kurtiš (31), který před 8 lety vyhrál právě StarDance.

  Šance na lásku ve StarDance: 33 %

 • 5.

  Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková (34): S Italem na mateřské

  Před bezmála čtyřmi roky se Sestini Hlaváčková provdala za italského přítele Fabrizia Sestiniho. Od loňského srpna je na mateřské dovolené s dcerou Isabellou.

  Šance na lásku ve StarDance: 1 %

 • 6.

  Farářka Martina Viktorie Kopecká (34):

  Absolventka teologie navzdory své profesi farářky Církve československé husitské v kostele svatého Mikuláše na Staroměstském náměstí nemusí dodržovat celibát. Církev československá husitská dovoluje kněžím, aby se ženili a vdávaly. Zatím Kopecká děti nemá, ale nikdo jí to nezakazuje. O tom, zda má partnera, nemluví.

  Šance na lásku ve StarDance: 15 %

 • 7.

  Krasobruslař Tomáš Verner (34): Ženatý táta

  Bývalý přítel zpěvačky Lucie Vondráčkové (41) Verner se loni v březnu stihl v tichosti oženit s bývalou thajskou krasobruslařkou Tammy Sutanovou. V září 2020 se jim narodil první syn Tomáš, který zdědil po mamince exotické rysy.

  Šance na lásku ve StarDance: 2 %

 • 8.

  Herec Zdeněk Godla (45): Otec tří dětí

  Rodák z Chomutova Godla, který se coby neherec proslavil rolí popeláře Franty v seriálu Most!, žije 23 let s manželkou Janou. A nerozdělily je ani velké finanční problémy, ani podmínka za neoprávněné pobírání sociálních dávek. Mají spolu tři děti.

  Šance na lásku ve StarDance: 1 %

 • 9.

  Herečka Simona Babčáková (48): Bez partnera

  Čtyři roky po rozvodu s otcem své dcery Josefíny (10) a syna Alberta (15) se zasnoubila s kondičním trenérem Ianem Adensamem (42). Bohužel to neskončilo svatbou, ale rozchodem. Babčáková je momentálně bez partnera.

  Šance na lásku ve StarDance: 25 %

 • 10.

  Zpěvák Mirai Navrátil (28): Rozejitý a zadaný

  Před třemi roky se po deseti letech rozešel se svou snoubenkou Nikolou. Zpěvák Mirai s japonskými kořeny už má ale novou lásku. Už přes dva roky je totiž zadaný s půvabnou brunetkou Michaelou, která je manažerkou v cateringové společnosti.

  Šance na lásku ve StarDance: 7 %

  Fotogalerie
  45 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy