Milostná rumba Gabriely a Martina u diváků nezabodovala, a tak jim poslali nejméně hlasů. Navždy se jim tak zavřely dveře do semifinále StarDance.

Rozhodně z toho smutní nejsme, pro mě to je obrovská výhra, že jsem došla tak daleko. Mrzí mě, že zrovna rumba byl náš poslední tanec, protože jsme do ní dali příběh dvou lidí, co mají k sobě blízko, a to tak nějak vypovídá o nás, protože jsme si lidsky sedli,“ prozradila v livestreamu na faceboku někdejší biatlonistka, která s tancem začínala od píky, protože v tanečních skončila po druhé lekci.

Asi tři roky manžela přemlouvám, abychom začali chodit do tanečního kurzu, ale on nechce. Dokonce mu několikrát ze StarDance nabídli, aby tancoval, ale on to vždy odmítl, protože se v tanci necítí. Uvažuji, že mu k Vánocům koupím kurz u Martina. Ten pořádá Tanec nebo Víno, tak by mohl začít vínem a pak přejít k tanci,“ říká se smíchem Koukalová. Kurzy tance pořádá Prágr se svou partnerkou Denisou Galandžárovou, tak by to byly hezké večery ve čtyřech...

Během živého odpovídání na otázky od fanoušků dokonce došlo na sázku. Martin se nabídl, že by začal běhat na lyžích a na konci sezony by si dali závod. Gábině se to zalíbilo, a tak uzavřeli sázku.

VIDEO: EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Návrat k biatlonu? Dřu jako blázen, říká Koukalová.

Video
délka: 08:55.68
Video patří k placenému obsahu iSportu
Vybrat předplatné

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Návrat k biatlonu? Dřu jako blázen, říká Koukalová. iSport TV

Fotogalerie
25 fotografií