Koukalová v sobotu zatančila rumbu a scénický tanec. Hodnocení poroty ani hlasy diváků jí ale na postup nestačily. „Vypadnutí Koukalové jsme očekávali několik posledních kol. I když byla pro mnohé favoritkou na finálové kolo, diváci jí moc hlasů neposílali. Dá se doslova říct, že v poslední době postupovala do dalších kol jen s odřenýma ušima,“ prozradil Blesku člověk ze zákulisí StarDance.

Gábinu tak potkalo to, co mnohé favority v talentových soutěžích. Diváci mají pocit, že je jasné, že jejich oblíbenec postoupí, a nemají potřebu zasílat hlasy. „Často nám pak diváci píší, že to bylo nespravedlivé, jenže to už je pozdě a nedá se s tím nic dělat,“ dodal zdroj. Sama Koukalová po vypadnutí ronila slzy, vše ale brala sportovně.

Každá kulka netrefí!

„Spousta z vás se tady tváří, jak kdybychom byli na pohřbu, ale ono se ve finále zase nic tak hrozného nestalo, takže můžete být veselí, to je prostě život. Každá kulka netrefí,“ řekla těsně po vyřazení Koukalová, která se dočkala velkého potlesku.

„Děkuju za nádhernou životní zkušenost, kterou mi StarDance přinesla, prostě to bylo super. Bylo to až neskutečný, jak jsme si všichni sedli, mám pocit, že jsem nikdy v životě nebyla v takovém kolektivu, který by byl tak nezapomenutelný. Děkuju Martinovi, který měl se mnou často nervy, protože i mimo tanec jsem často na zabití, to se ví,“ dodala vyřazená biatlonistka.

Chci hlavně spát!

Po osmi kolech a měsících tanečních tréninků má Gabriela Koukalová jediný plán: „Nepřeji si nic jiného než se vyspat 16 hodin v kuse. To si přeji už několik týdnů,“ prozradila bývalá sportovkyně, která už má nabídky na další tancování. S tanečním partnerem tak zůstanou nejen v kontaktu, ale také u tance.

A co uvidíme příště?

Z katů budou kámoši! V devátém kole StarDance se rozhodne o tom, které ze čtyř zbývajících párů se probojují do finálového večera, a pokusí se tak získat titul Král či Královna tanečního parketu. „A na tohle kolo jsme si pro diváky připravili velkou novinku – příště totiž každý pár dostane svého mentora z řad porotců. Ten pak bude před ostatními obhajovat jejich výkony,“ prozradil Blesku dramaturg Jan Potměšil.

Fotogalerie
108 fotografií