Ne že by bývalá vrcholová sportovkyně snad nebyla se svým tanečním kolegou spokojená. Důvod, proč Gábina Petra tu a tam profackuje, je v její nátuře, díky které se nejspíš může pyšnit veleúspěšnou sportovní kariérou.

V pořadu 7 pádů Honzy Dědka se přiznala, že jí jako ženě nebyly shůry dány něžné a ladné pohyby. Když pak má v rámci taneční choreografie svého partnera třeba pohladit, dostane spíš od silově založené Gábiny pěkně nafackováno. „Já jsem pořád říkala, že kdyby to byla třeba soutěž ve štípání dřeva, že bych na tom asi byla líp. Ty mužský práce mi jdou líp než ženské pohyby,“ vysvětlila vítězka Světového poháru v biatlonu.I když Koukalová není dle svých slov na tanec úplně stavěná a z tanečních ji před lety kvůli nevhodnému oděvu vyhodili, je paradoxně žhavou favoritkou na vítězství nadcházejícího ročníku oblíbené taneční soutěže plné hvězd.

„Gábina má i přes skandální autobiografii širokou základnu fanoušků a mezi populací, která sleduje a hlasuje ve StarDance, bude mít jistě hodně příznivců. Navíc jako sportovkyně má předpoklady i uspět na parketu,“ komentoval její šance na vítězství předseda představenstva sázkové kanceláře Karel Kabrna.

VIDEO: Takhle Gabriela Koukalová oznámila konec kariéry: Je čas na další životní etapu

Video
délka: 03:33.04

Takhle Gabriela Koukalová oznámila konec kariéry: Je čas na další životní etapu. SportClient

Fotogalerie
29 fotografií