Devět tanečních párů už diváci znali, ale s posledním hvězdným jménem zatím Česká televize otálela. Nyní už je ale jasné, že se jedná o Jakuba Vágnera, tedy syna skladatele a hudebníka Karla Vágnera (77).

Jakub se vyzná spíše v rybaření, za nímž cestuje po celém světě. Místo boje s dravými rybami ale teď musí předvést svůj pohybový talent. S tím mu na parketu pomůže tanečnice Michaela Nováková.

Prý to ovšem není poprvé, co někdo Vágnera do taneční soutěže lákal. „Já jsem to vždy suverénně odmítal. Nicméně letos mě k tomu lidé z mého okolí a někteří členové rodiny začali přemlouvat, abych to vzal,“ přiznal s tím, že nakonec naléhání podlehl. Ovšem očividně to pro něj bude docela oříšek. 

„Nejvíce se těším na to, až vypadnu,“ smál expartner modelky Elišky Bučkové. „Ne, já doopravdy nevím, na co se těším. Vůbec ani netuším, jak mi to půjde.“ svěřil se. „Ze seznámení mám dobrý pocit a StarDance s Jakubem, který nemá žádné zkušenosti s tancem, beru jako výzvu,“ promluvila pak o něm tanečnice.

Zvláštní ovšem je, že zatímco jiné hvězdy Česká televize odtajnila vždy na instagramové stránce StarDance a zveřejnila tam rovnou fotky ze seznámení dvojice, tentokrát se zvěst objevila nejprve na webu televize (a to už v sobotu 13. 7.), ale na sociální síť novinka doputovala až ve středu. 

VIDEO: Muzikant Karel Vágner: Syna se na rozchod s Bučkovou neptám.

Video
délka: 01:06.31

Muzikant Karel Vágner: Syna se na rozchod s Bučkovou neptám. Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
28 fotografií