Zatímco nyní se chystá jubilejní desátá řada StarDance, Lucie se naposledy objevila v osmé, kde tančila právě s kuchařem Ridim. Záhy po soutěži se z nich stal pár, když se Lucie rozešla s tanečníkem Janem Onderem, po jehož boku tančila jedenáct let. Není divu, že když se v další řadě show neobjevila, začali mnozí spekulovat, že ji odtamtud expartner vyštípal.

Byla tehdy opravdu z jeho strany zášť a zahořklost? „Je jasné, že tam musela být. Přece jenom jsme se nerozešli úplně obvyklým způsobem,“ objasnila s odstupem času tanečnice pro web eXtra.cz. „Bylo to komplikované a nepříjemné. Ale už je to za námi,“ dodala k rozpadu dlouholetého vztahu. 

Nejdřív to vypadalo na nenávist, pak se prý ale vše srovnalo. „Naše vztahy se zlepšily. Vídáme se a stýkáme. Našli jsme k sobě cestu,“ popsala Lucie s tím, že ona nyní vede vlastní kurzy, zatímco expřítel se stále věnuje StarDance, a tak by se vlastně vůbec nemuseli potkávat, kdyby o to nestáli. „Po těch jedenácti společných letech by asi byla škoda nebavit se,“ míní Hunčárová, která už delší dobu září po boku Emanuela Ridiho.  

V poslední době se ale zdálo, že už je jejich láska rovněž minulostí. To ale nyní oba vyvrátili. „Je to hloupost,“ vyvrátila údajný rozchod a vysvětlila, že by nic takového netajila, kdyby to byla pravda. „Teď je Emanuele na Elbě a já v Praze. Nejspíš na základě toho lidé soudí. Teď jsme se neviděli čtrnáct dní, ale jinak jsme spolu,“ dodala pro eXtra.cz blondýnka.

VIDEO: Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová v luxusním italském hotelu

Video
délka: 00:15

Emanuele Ridi a Lucie Hunčárová v luxusním italském hotelu Instagram

Fotogalerie
30 fotografií