Neděle 4. června 2023
Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav
Polojasno 21°C

Ve Zlaté labuti to vře: Lásky a sex za protektorátu! Kartami zamíchají nové postavy

/
 • V seriálu Zlatá labuť mají herci nádherné kostýmy od Michaely Horáčkové Hořejší
  16. února 2023 ● 10:11

  Už to skoro vypadalo, že Marta Dancingerová (31) alias zlodějka Bára získá Adama Vaculu (35) coby Petra Kučeru pro sebe. Do hry o jeho srdce ale vstoupí nová žena – herečka Barbora Bočková (33) v roli Markéty. Sice se nebude ohánět zbraní jako v Případech 1. oddělení, ženské zbraně ale vytasí. A ve Zlaté labuti přibudou i další postavy...

 • 1.

  Barbora Bočková (33) jako Markéta Dietrichová

  Holčička s drápky

   

  Nejdřív bude působit jako poslušná holčička bohatých rodičů a diváci od ní nejčastěji uslyší: „Jak řeknete, maminko, udělám.“ V dalších dílech ale pořádně vystrčí drápky. Dokonce bude šikanovat nebohou postavu Petra Stacha (48) po mozkové obrně, aby se kousek posunul a nechytla to od něj. „Markéta je dcerou movitých obchodníků. A protože je denním chlebem jak rodiny Kučerů, tak rodiny Dietrichů obchod, spojení rodin by bylo dalším z výhodných obchodů,“ říká o své postavě Bočková a o samotném natáčení a kostýmech dodává: „ Mít v šatníku jen pár kvalitně ušitých kusů oblečení, o které se člověk stará s větší důsledností a váhou, je podle mě přístup, ke kterému se postupně zase navracíme.“

  Jako puťka působí Barbora Bočková jen ze začátku, pak to ale rozjede!
  Autor: TV Nova

 • 2.

  Jaroslav Plesl (48) jako Vilhelm Gruber

  Úlisný nácek

   

  Scenáristé mu přisoudili uniformu nacistického pohlavára, velitele pražského okrsku, v níž vypadá, jako kdyby pravačku zvedal už do kolíbky. Právě nacistické uniformy jsou jedny z malá kousků, které nejsou záměrně původní, ale ušité jen pro účely natáčení. Plesl coby úlisný Vilhelm Gruber bude v rodině Kučerů vzbuzovat rozporuplné pocity. Ale Kučerovi dobře vědí, že pokud s Gruberem nebudou udržovat dobré vztahy, bude v nebezpečí nejen vlastní rodina, ale i jejich podnikání a zaměstnanci.

  Nacista Jaroslav Plesl ve speciálně ušité uniformě.
  Autor: TV Nova

 • 3.

  Jacob Erftemeijer (33) jako fotograf Oldřich Skalský

  Lovec s foťákem

   

  Vykutálený fotograf, který láká hezké holky k sobě do ateliéru a dost pravděpodobně i do postele. A lovit bude i ve Zlaté labuti, kde si vyhlédne Beátu Kaňokovou (33) alias prodavačku Karolína Beránkovou. Využije tak její touhy stát se slavnou herečkou. Po chuti tak nebude hlavně herci Kryštofovi Bartošovi (31) – Martinovi, který za sexy tmavovláskou pálí. Dokonce po něm vystartuje ve výtahu!

  Fotograf Jacob Erftemeijer využívá svého povolání ke svádění dam.
  Autor: TV Nova

 • 4.

  Michaela Maurerová (43) jako Eliška Malá

  Tichá kráska

   

  Trojnásobná máma vyměnila hereckou kariéru za rodičovskou dovolenou. „Byla jsem hlavně matka, rodila jsem a vychovávala děti, s jejich samostatností se teď vracím do práce,“ okomentovala. Ve Zlaté labuti se na Míšu nicméně usmálo štěstí – nemusela absolvovat ani casting, ale rovnou jí zavolali a roli nabídli. „Vyhrkla jsem velmi nediplomaticky hned – jo!“ Před pěti lety se naposledy objevila v jiném dobovém seriálu První republika.

   

  „Moje role Elišky Malé není co do textu a obsahu tak velká, ale přesto je výrazná. Je to snová role každé herečky. Vždycky jsem toužila po roli, která bude mít minimum textu a všechny postavy se o ni budou zajímat,“ popsala. „Dostala jsem protiklad ke své povaze, protože jsem strašně ukecaná. To, co jsem si nemohla splnit před kamerou, jsem si kompenzovala za kamerou. Chudáci režiséři,“ dodala s úsměvem.

  Po mateřské dostala Míša Maurerová roli snů.
  Autor: TV Nova
 • 5.

  Galerie

  Video
  délka: 07:19.39
  Video se připravuje ...

  Zlatá labuť: Jak to bylo doopravdy - 3. díl TV Nova

  Fotogalerie
  59 fotografií

   

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy