O tom, že je účast v reality show BeerMaster Česko pro soutěžící nesmírně náročná už nikdo nepochybuje. Kromě pivních znalostí musí hráči dokonale zvládat stres i emoce. V každém soutěžním kole již nyní vypadává někdo ze skvěle sehrané party. A to atmosféře moc nepřidává. Navíc soutěžní disciplíny jsou čím dál náročnější a porotci Aleš Dvořák a Luboš Kastner nedají nikomu nic zadarmo. Srandičky jdou stranou a do každého kola je třeba jít po hlavě.

Špatné pivo? S nimi nikdy!

Stalo se vám někdy, že vám čerstvě natočené pivo nechutnalo, ale i přesto jste ho vypili? Tak to by se vám s finalisty BeerMaster Česko nemohlo stát. Jeden vedle druhého umí totiž jednoznačně poznat, když je v pivním moku jakákoliv odchylka od standardu. To ostatně prokázali i v jedné z posledních soutěžních disciplín. A pozor – kromě toho, že tihle mistři poznají, že je s pivem něco špatně, dokážou říct i přesně čím je to způsobené. Jsou to prostě machři. Tedy, alespoň většina z nich. Pár hráčů u této těžké senzorické zkoušky pohořelo, což mělo za následek ztrátu bodů a nemilosrdnou cestu do rozstřelu.

Klaustrofobické sudy

Třetí zastávka po českých pivovarech reality show BeerMaster Česko byla jednoznačně nejnáročnější. V Budějovickém Budvaru si soutěžící sáhli doslova až na dno. A to nejen psychické, ale i v pivním tanku. Tři hráči, kteří se dostali do rozstřelu, si pořádně mákli. Jejich úkolem bylo vlézt do pivního tanku a vyčistit ho. Není nutno asi dodávat, že strach ze stísněných prostor musel jít stranou. Účastníci rozstřelu si museli obléknout ochranný oblek, vzít do ruky kartáč a hadici a sud dokonale vyleštit. Kdo zbytečně pospíchal a neodvedl kvalitní práci, ztratil další body a musel soutěž opustit? To vše se dozvíte v aktuálním dílu BeerMaster Česko.

Dále už jen v šesti

Je to tak, další soutěžící musel opustit show BeerMaster Česko, rozloučit se s novými kamarády a vyrazit směr domov. Zbytek bandy se musí oklepat, vyspat se a ráno se postavit zase na start nového soutěžního dne. Sledujte dál cestu za titulem BeerMaster Česko ve středu 30. listopadu nejdříve na Blesk.cz, nebo ve 21:50 na Nova Action. A pokud vám některá z předchozích epizod unikla, najdete ji na www.beermaster.cz.

Video
délka: 31:26.04
Video se připravuje ...

S BeerMastery se nikdo nemaže. Kdo vypadne další? Videohub

Fotogalerie
32 fotografií