Po halloweenské výzvě, během které soutěžící ve dvou týmech vařili strašidelná jídla pro děti z mateřské školky, teprve přišel ten pravý horor... Po výhře šedivých pod vedením mladičké Sofi (19) musel růžový tým (Vojta, Betty, Petra, Ivka a Tereza) nastoupit do souboje jeden proti druhému. Obzvlášť těžké to bylo pro Vojtu a Betty, kteří v reálném životě tvoří pár. 

Na růžové čekaly tři výzvy, během kterých museli vařit ze surovin jako vystřižených z nočních můr. Objevila se kančí varlata, krůtí žaludky, drůbeží pařátky, celé selátko, hlava mečouna, extrémně pálivé chilli papričky nebo dokonce červi. „Když porotci zhodnotili Betty, tak jsem věděl, že už začíná prů*er,“ strachoval se Vojta už po druhé výzvě, když se práce s papričkami Betty příliš nepovedla. 

Následovala potravina budoucnosti – mouční červi. „Pro mě není noční můra krev, vnitřnosti nebo brouci, ale to, že teď budeme proti sobě vařit s Vojtou,“ stýskala si Betty, která se s červíky statečně poprala. 

Jak ostatní soutěžící postupně mizeli v bezpečí balkonu, začala milencům tuhnout krev v žilách. Oba totiž zůstávali stále na bojišti... A s nimi Terka (26), která se ale mohla pyšnit odznakem imunity. 

Video
délka: 02:13.96
Video se připravuje ...

Soutěžící museli vařit ze surovin jako vystřižených z nočních můr. TV Nova

„Když mi řeknou, že to je dobrý, tak se bojím o Vojtu. Když řeknou Vojtovi, že to je super, tak se bojím o sebe,“ klepala se Betty nervozitou. „Já tady bez Vojty zůstávat nechci – a zároveň strašně nechci vypadnout, takže pro mě je to bezvýchodná situace,“ hodnotila ve stresu. Jak to dopadne, sledujte 26. října ve 20:20 na TV Nova nebo už teď na Voyo. 

Fotogalerie
89 fotografií