Jiří Langmajer, který je známý tím, jak si střeží své soukromí, sdělil v posledním příspěvku překvapivou krásnou novinku. Jeho dcera dokončila vysokou školu.

„Sem na tebe nesmírně pyšnej. Dcera je magistr. Chytrá po mamince. Gratulujuuuuu,“ pochlubil se Jiří. Aby nebyla, když její matka Kamila je profesorkou matematiky.

Obě dcery jsou na svého otce rovněž hrdé a málokdy chybí na premiérách filmů, kde hraje. Naposledy obě přišly na snímek filmu Po čem muži touží 2, kde byla i dcera Adély Gondíkové Nela. Všechny tři dámy se společně bavily, tudíž je zřejmé, že v rodinách ani po rozvodech nejsou spory.

A jak se zdá, tak poslední dobou je přece jen herec poněkud sdílnější. Jiří Langmajer se stal dědečkem, kdy se starší dceři Tereze narodil syn Timotej. A podle svých slov si svou novou roli dědečka velmi užívá. 

Mám vnoučka, teď zrovna o víkendu u nás malej Timík byl, takže je možný, že za šestnáct let mi přijde říct: Dědo, já chci bejt herec...,“ svěřil se před dvěma roky Langmajer.

Video
Video se připravuje ...

Jiří Langmajer: Nechci, aby se všichni měli tak dobře, jako já! Alena Julie Novotná

Jeho zvědavé fanoušky může potěšit, že profil tajnůstkářského Langmajera je na sociálních sítích dnes plný rodinných alb.

Fotogalerie
42 fotografií