Hvězda řady českých filmů na svém Instagramu 7. března informovala, že trpí zdravotními komplikacemi, které si vybraly svou krutou daň - přišel o hlas! 

Moji milí, přišel jsem o hlas,“ řekl Jiří Langmajer se značně nakřáplým hlasem hraničícím se sípáním v krátkém videu na svém profilu. „Překyselil se mi žaludek. Žaludeční šťávy mi úplně spálily hlasivky,“ sdělil a dodal, že za tím stojí choroba, která se nazývá reflux.

Jak mu otrnulo, vyrazil s partou kamarádů do italských Alp na skialpy a po horách lítal jen v triku s dlouhým rukávem!

Dnes 1100 metrů výškových. Byli jsme ve výšce lehce přes 3000 m/nad mořem. Málem sem vypustil duši,“ přiznal se před šesti dny herec, který si poprvé vyzkoušel tzv. mačky - boty s ostny. „Kluci říkají, že když si poprvé vezmeš na nohy mačky, tak je to, jako kdyby jsi šel poprvé s holkou. Takže já už nejsem panic,“ pochlubil se Langmajer, který se v pondělí vrátil domů a dnes Divadlo Ungelt oznámilo, že ruší představení, kde měl hrát. 

VIDEO: Langmajer mlžil o svatbě: Takhle mluvil o Gondíkové 24 hodin před! 

Video
Video se připravuje ...

Langmajer mlžil o svatbě: Takhle mluvil o Gondíkové 24 hodin před! Markéta Reinischová

Vážení diváci, velice se omlouváme, ale z důvodu náhlé indispozice pana Jiřího Langmajera je představení Cesta k vodopádům 30.3.2022 přeloženo. Nyní se pokoušíme zajistit náhradní termín, o kterém Vás budeme co nejdříve informovat. O konání představení Housle 2.4.2022 a Cesta k vodopádům 3.4.2022 se rozhodne v pátek 1.4.2022, sledujte prosím naše webové stránky a sociální sítě,“ píše divadlo. 

Podle zdroje Blesku Langmajer onemocněl zánětem průdušek a zatím není schopen hrát. „O víkendu už by měl hrát, ale rozhodne se v pátek,“ tvrdí náš zdroj. 

Fotogalerie
40 fotografií