Dlouhovlasá Tereza okouzlila na začátku porotce řeckým pouličním pokrmem, který ji prý dokonale vystihuje. „Ne vždy je to perfektní, ale vlastně je to strašná zábava,“ popisuje studentka.

Páni porotci poslali Terezu do semifinále, kde se s ostatními dnes večer popere o postup do finále. Jiný názor ale mají diváci. „Přijde mi jako nová Pavlína,“ zaznívá na sociálních sítích.

To není úplně potěšující zpráva, ale na druhou stranu... Ufňukaná Pavlínka, jak se finalistce předloňské řady Pavlíně Lubojatzky přezdívalo, to možná i díky neustálým až nenávistným komentářům dotáhla až do finále, kde ji k potěšení většiny národa porazil sympatický Roman Staša (34).

Další výraznou osobností letošní řady je rozhodně Martin (40), který zaujme nejen svou vizáží, ale také naprosto ledovým klidem bez jakýchkoliv emocí. Sympatický vousáč vyznává tzv. modrý život.

„Sprchuji se studenou vodou, mluvím slušně a každý den udělám jeden dobrý skutek,“ popsal Martin svůj styl života. Účast v MasterChefovi je pro něj proto velkou výzvou. Jak totiž prozradil, nerad chodí mezi lidi a je absolutně nespolečenský.

 

Video
délka: 04:27.20
Video se připravuje ...

Besky z MasterChefa: Nové recepty už se nedají vymýšlet, musíme kombinovat. Petr Macek

Fotogalerie
51 fotografií