Jan Punčochář svým kolegům připravil vskutku nezapomenutelný zážitek! Forejt a Kašpárek se totiž rozhodnou využít krásného počasí, odhodí ošacení a hupsnou do vody... Hladový Punčochář už by ale rád odjel na oběd. Kamarády si tak pěkně vychutná: Sebere jim všechno oblečení! A škodolibě s ním ujede, takže Forejt i Kašpárek do cíle musí šlapat pěšky. Epizoda se naštěstí předtáčela ještě dřív, než Kašpárek s nemocným srdcem skončil v nemocnici. 

Po cestě se šéfkuchaři dokonce omylem připletou před pušky myslivců. „Honzíku, tohle se ti vymstí,“ ujistil svého kolegu Přemek Forejt, aniž by tušil, že to pořád ještě není všechno, co je během tohoto dílu Souboje čeká. Bezprostřední reakci obou kuchařů můžete vidět ve videu.

Video
délka: 01:23.76
Video se připravuje ...

Souboj na talíři: Forejt a Kašpárek přišli o šaty! TV Nova

Na Kladské se připravuje zvěřina na nejrůznější způsoby, proslulý je však především zdejší srnčí hřbet. Právě s ním si budou muset Přemek Forejt a Radek Kašpárek poradit, jejich vyzyvatel Honza Punčochář jim však žádné maso nedá. Když už jsou v lese, můžou si ho přece ulovit. Ani nemluvě o dalších exkluzivních surovinách, bez nichž by jejich recept nestál za to. Honba za nimi však může skončit nevalně, protože oba uvíznou v bažině a budou muset doslova bojovat o život. „Já ho zabiju! Punčocho, jsi mrtvej!“ vzkázal Radek Kašpárek na Honzovu adresu.

A jaký by to byl Souboj bez pořádného trestu? Ten tentokrát oba kuchaře vysloveně zaskočí, zvlášť když se dozvědí příští zastávku jejich letní gastrocesty. Kde to bude a komu cesta tam pěkně zhořkne? To se dozvíte v úterý večer ve 21:40 na TV Nova a už teď na Voyo.

Fotogalerie
60 fotografií