V seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 rozhodně není nouze o napínavé momenty. Oblíbená postava v podání Radima Fialy prodělala teď vážnou nehodu. Bezprostředně poté sice Hanák podstoupil operaci, u níž asistoval snad celý tým kamenické nemocnice, a po několika hodinách boje o záchranu jeho života byl jeho stav stabilizován, jenže již tento čtvrtek nastanou další komplikace!

Hanákův stav se prudce zhorší, má něco se srdcem. Zvládne další náročnou operaci? Probere se z kómatu? A přežije to vůbec? Fanoušci seriálu o dalším osudu velkého oblíbence Ordinace a otce dvou malých dětí živě diskutují na sociálních sítích a odmítají se smířit s tím, že by přišli o další milovanou postavu. 

Představitel Petra Hanáka, herec Radim Fiala, je znám svým temperamentem a vtipem, takže hrát Hanáka v bezvědomí je pro něj výzva větší, než by kdo hádal. „Divákovi se může zdát, že je to brnkačka, ležet si v posteli a nic neříkat. Ale opak je pravdou. Není úplně pohodlné mít zavřené oči v kuse až padesát minut, nehýbat se, držet intubační rouru v puse tak,  aby se  ani nehnula, nebo, nedej bože, změnila během natáčení jednoho obrazu polohu, byť jen o několik centimetrů. Divák totiž není hloupý a všech těchto věcí si náležitě všímá. Na druhou stranu teď o to intenzivněji vnímám a poslouchám kolegy na place a musím říct, že někdy je opravdu velmi těžké, ne- li nemožné udržet pokerface,” směje se Radim. 

VIDEO: Napínavé chvíle v Ordinaci v růžové zahradě 2: Boj o život Petra Hanáka!

Video
délka: 01:34.96
Video se připravuje ...

Napínavé chvíle v Ordinaci v růžové zahradě 2: Boj o život Petra Hanáka! 

A fanouškům Ordinace další Hanákův osud nastiňuje takto: „Chápu, že se diváci o Hanáka bojí. Ale on už přežil kde co - dvakrát malárii, exotickou horečku, několik střelných a jiných zranění za hranicí mortality. A to nepočítám ztráty jeho nejbližších, to by i vola strhalo,” vypočítával se smíchem.

„Já bych ale na jejich místě měl spíš obavu, jak se to celé bude ubírat dál. Jestli Hanák přežije, bude i nadále takovým, jakým byl dosud? Nebo možná tvůrci pro diváky připravili nějaké úplně jiné překvapení?” naznačuje Fiala tajemně. Je tedy ještě rozhodně na co těšit. Nový díl Ordinace v růžové zahradě 2 exkluzivně na Voyo již tento čtvrtek, další nový díl vždy následující čtvrtek.

Fotogalerie
94 fotografií