Rány osudu jsou nevyzpytatelné. Věra Martinová o tom ví své. Před pandemií covidu byla samý úsměv a láska z ní doslova sršela. 

Dokonce to vypadalo, že se s léčitelem Květoslavem schyluje ke svatbě! Ale místo svatby přišel rozchod! „Už rok jsem bez partnera a občas je mi strašně smutno. Na druhou stranu to beru tak, že takový je život. Nechávám to plynout, třeba se ještě někdo někdy někde najde,“ svěřila se Blesku blondýnka. „Byl to dlouhodobý vztah, byli jsme spolu sedm let a jestli to byl ten legendární sedmý rok, nebo co, nevím, prostě to nevyšlo a já to tak beru. A není cesty zpět, prostě jsem sama,“ dodala královna české country scény, kterou osud za poslední rok a půl opravdu nešetřil.

Loni v lednu na svém facebookovém profilu také šokovala prohlášením, že ji covid připravil o pět blízkých a mezi nimi byli i oba její rodiče.

VIDEO: Věra Martinová: Psychické problémy a rozchod

Video
délka: 03:24.36
Video se připravuje ...

Věra Martinová - psychické problémy a rozchod Markéta Reinischová

Přišly jsme se sestrou 'díky' covidu v průběhu dvou měsíců o značnou část naší rodiny. Bratrance, tetu, sestřenici... Ale hlavně maminku i tatínka. Věřte, že je to strašná nálož,“ svěřila se Martinová. „Ale o to jsem pyšnější, že jsem to zvládla. Tohle byla hodně zátěžová situace a sama jsem byla zvědavá, jak to dopadne," dodala zpěvačka, která téměř 40 let trpí panickými ataky.

„Už léta beru antidepresiva, a když je nejhůř, tak mi zabírá pohyb a jdu si zaběhat na běžecký pás, který mám doma. Nejsou to žádné délky, ale prostě musím vyplavit endorfiny, to opravdu zabírá,“ přiznala Martinová na křtu třetí knihy psychologa Radkina Honzáka.

VIDEO: Takhle ještě před časem zářila.. Královna country Věra Martinová po rozvodu: Promluvila o druhé svatbě!

Video
délka: 04:40.51
Video se připravuje ...

Královna country Věra Martinová po rozvodu: Promluvila o druhé svatbě! Markéta Reinischová

Fotogalerie
31 fotografií